لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

شرایط فعالیت بعنوان مشاور و کارشناس پاسخگوی سوال

سلام مشاور عزیز

معنای مشاور و کارشناس در هم سوالی، به معنای فردیست که حداقل در یک موضوع، امکان ارائه اطلاعات و تجربیاتی دارد، که برای دیگران، مفید است.

شما بطور مسلم یک مشاور هستید.

همه ی انسانها حداقل در یک موضوع کارشناس و مشاور هستند و اطلاعات و تجربیاتی در مورد آن موضوع خاص دارند که می تواند به دیگران کمک کند.

همکاری با کارشناسان و مشاوران

هم سوالی پایگاهی برای ارائه آموزش و مشاوره رایگان و پاسخ به پرسش هاست و برای رسیدن به این هدف نیازمند همکاری با افرادیست که توانائی ارائه آموزش ها، ارائه مشاوره و پاسخ به سوالات را داشته باشند.

بر همین اساس، ما علاقه مند به همکاری با تمام عزیزانی هستیم که علاقه مندند تحت این عنوان با وب سایت هم سوالی همکاری کنند.

وظایف مشاوران پاسخگو

فردی که بعنوان مشاور پاسخگو با هم سوالی همکاری می کند هیچ نوع مسئولیتی ندارد.

ساز و کار مدیریت سایت به این گونه است که سوالات و درخواست های مشاوره کاربران توسط تیم هم سوالی دریافت و پردازش می شوند و در مرحله اول سعی خواهند کرد مستقلا پاسخ کاربر را آماده کنند.

در صورتیکه در مرحله پاسخدهی نیاز به کمک گرفتن از یک کارشناس بوجود بیاید، موضوع با وی در میان گذاشته خواهد شد و شخص می تواند در قبال دریافت هزینه یا بصورت رایگان، با تیم پاسخگوئی هم سوالی همکاری کند.

در حقیقت شما بعنوان یک کارشناس مد نظر تیم هم سوالی هستید و در مواقع لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد و مساله ی مورد نظر با شما مطرح خواهد شد و شما میتوانید در موضوع طرح شده با سایت همکاری کنید یا نکنید و در ازای همکاری احتمالی تقاضای مالی داشته باشید و یا نداشته باشید. همه چیز به خواست خود شما بر خواهد گشت و هیچگونه تعهدی نسبت به هم سوالی ندارید.

شروع همکاری

در صورتیکه توانائی و تجربه خاصی داشته و امکان اثبات این توانائی و تجربه را نیز دارید، از طریق صفحه ی چت آنلاین، پیام ارسال کرده و پیشنهاد خود را ارائه دهید.

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید