شرایط فعالیت بعنوان مشاور و کارشناس پاسخگوی سوال

سلام مشاور عزیز

معنای مشاور و کارشناس در هم سوالی، به معنای فردیست که حداقل در یک موضوع، امکان ارائه اطلاعات و تجربیاتی دارد، که برای دیگران، مفید است.

شما بطور مسلم یک مشاور هستید.

همه ی انسانها حداقل در یک موضوع کارشناس و مشاور هستند و اطلاعات و تجربیاتی در مورد آن موضوع خاص دارند که می تواند به دیگران کمک کند.

همکاری با کارشناسان و مشاوران

هم سوالی پایگاهی برای ارائه آموزش و مشاوره رایگان و پاسخ به پرسش هاست و برای رسیدن به این هدف نیازمند همکاری با افرادیست که توانائی ارائه آموزش ها، ارائه مشاوره و پاسخ به سوالات را داشته باشند.

بر همین اساس، ما علاقه مند به همکاری با تمام عزیزانی هستیم که علاقه مندند تحت این عنوان با وب سایت هم سوالی همکاری کنند.

وظایف مشاوران پاسخگو

فردی که بعنوان مشاور پاسخگو با هم سوالی همکاری می کند هیچ نوع مسئولیتی ندارد.

ساز و کار مدیریت سایت به این گونه است که سوالات و درخواست های مشاوره کاربران توسط تیم هم سوالی دریافت و پردازش می شوند و در مرحله اول سعی خواهند کرد مستقلا پاسخ کاربر را آماده کنند.

در صورتیکه در مرحله پاسخدهی نیاز به کمک گرفتن از یک کارشناس بوجود بیاید، موضوع با وی در میان گذاشته خواهد شد و شخص می تواند در قبال دریافت هزینه یا بصورت رایگان، با تیم پاسخگوئی هم سوالی همکاری کند.

در حقیقت، کارشناسان و مشاوران پاسخگو هیچگونه تعهد ارائه خدمات به هم سوالی نداشته و می توانند در ازای خدماتی که به سایت ارائه می دهند درخواست دریافت دستمزد داشته باشند.

پس فعالیت بعنوان کارشناس و مشاور، ابدا به معنای ایجاد مسئولیت بدون دستمزد، نخواهد بود.

مزایای همکاری بعنوان مشاور

 1. کسب درآمد

  شما می توانید برای خدماتی که به سایت ارائه می دهید درخواست وجه کنید و در صورت موافقت مدیریت هم سوالی، مبلغ درخواستی به شما پرداخت خواهد شد.

  ضمنا ممکن است که فرد پرسش کننده علاقه مند باشد بصورت مستقیم با شما ارتباط گرفته و با پرداخت هزینه از خدمات شما استفاده کند.

 2. تقویت رزومه

  بدیهیست که فعالیت شما بعنوان مشاور و کارشناس در یک حوزه تخصصی به تقویت رزومه شما کمک خواهد کرد.

  ضمنا، به شما صفحه اختصاصی ای در سایت داده خواهد شد که امکان معرفی کامل خود را خواهید داشت و این صفحه برای افرادی که نام شما را در گوگل جستجو کنند، در رتبه های برتر و در اکثر موارد رتبه یک گوگل قرار خواهد گرفت.

  چه چیزی بهتر از اینکه اگر کسی نام شما را سرچ کند، نام و عکس شما بعنوان کارشناس و مشاور در یک موضوع خاص در صدر صفحه گوگل قرار بگیرد؟

  برای مشاهده عملی این موضوع، بعنوان نمونه نام موسس سایت، علی متقی پور را در گوگل سرچ کرده و سپس وارد صفحه اختصاصی وی شوید.

 3. کمک به دیگران

  علاقه به کمک به دیگران، یک میل درونی و شخصیست که ممکن است در درون فردی قوی یا ضعیف باشد.

  اگر این میل در درون شما زیاد است، از این طریق می توانید لذت کمک به دیگران را هم بچشید.

  البته هم اکنون هم می توانید با رفتن به صفحه سوالات عمومی کاربران یا صفحه اشتراک گذاری تجربه، نظرات و تجربیات خود را در پاسخگوئی به سوالات دیگر کاربران، ارائه دهید.

 4. همکاری های بیشتر

  هم سوالی تلاش می کند در حوزه های مختلف قابلیت های خود را افزایش داده و خدمات بیشتری ارائه دهد.

  بنا بر تخصص و سبک کاری شما، امکان ارائه پیشنهادات همکاری بیشتر وجود خواهد داشت.

شرایط همکاری

در صورتیکه توانائی و تجربه خاصی داشته و امکان اثبات این توانائی و تجربه را نیز دارید، از طریق صفحه ادمین، پیام ارسال کرده و پیشنهاد خود را ارائه دهید.

شرایط شما بررسی شده و در صورت بروز توافق، نام شما به مشاوران و کارشناسان سایت افزوده خواهد شد.

نظر شما در مورد مقاله "شرایط فعالیت بعنوان مشاور و کارشناس پاسخگوی سوال"

نظرتان در مورد این مقاله را در بخش نظرات در پائین صفحه ارسال کنید.

تمامی نظراتی که در رابطه با مقاله "آگهی جذب مشاور و همکار کارشناس پاسخگوی سوال" بوده و خلاف قوانین نباشد، منتشر خواهند شد.

نظرات کاربران

تعداد نظرات:?

تمامی نظرات کاربران خوانده شده و درصورت عدم مغایرت با قوانین کشور، در عرض کمتر از 24 ساعت منتشر خواهد شد.

نظرات و تجربیات ارزشمند شما، سال ها در زیر این پست باقی مانده و راهنمای هموطنانمان خواهد بود.

  سولماز ویرایش
  cnjypwsdrf ویرایش
  موقتا امکان ورود یا ثبت نام در سایت وجود ندارد.