لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

آیا بیسکوئیت چاق کننده است؟

کاربری پرسیده:

آیا بیسکویت چاق می کند ؟ حتی ساقه طلایی ؟ حتی کراکر؟

آیا وقتی احساس گرسنگی می کنیم نباید چیزی بخوریم و اگر آن موقع بیسکویت بخوریم چاق می شویم؟

نظرات کاربران و مردم در مورد چاق کنندگی بیسکوئیت

بی نام(اطلاعات بیشتر)

خب ببینین در واقع هر چیزی که حاوی کربوهیدرات و انواع لیپید باشه انرژی زا هستش و خب اگه مقدار مصرفش از یه حدی خارج شه مطمئنن چاق کننده هستش.

شما می تونین موقعی که گرسنه این از مواد و خوراکی هایی استفاده کنین که علاوه بر اینکه انرژی زیادی تولید می کنند حاوی مقدار کمتری کربوهیدارت باشن و یا میوه ها و سبزیجاتی که حاوی فیبر یا همون سلولز هستن چون سلولز تو بدن و کمتر تجزیه می شه و شما رو چاق نمی کنه.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

بیسکویت چون حاوی مواد قندی است چاق کننده به حساب میاد اما از آنجا که بدن به مواد قندی و گلوگز هم نیاز داره، خوردن کمی بیسکویت چاقی به دنبال نداره. در موقع گرسنگی باید چیزی خورده بشه حتی اگه بیسکویت باشه چون اگه به موقع غذا خورده نشده علاوه بر زخم معده و دردهای دیگه، آدم دچار پرخوری هم میشه که چاقی به دنبال داره.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

خب اگه بیش از اندازه مصرف بشه، بله.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

همه ما میدانیم که برای درست کردن بیسکویت از آرد و شکر و روغن جامد یا کره استفاده می شود و همه اینها در واقع عامل اصلی چاقی هستند.

ما فکر می کنیم که با استفاده از بیسکویت های سبوس دار می توانیم رژیم سالمی داشته باشیم ولی نمی دانیم که با این کار حجم زیادی چربی و مواد قندی وارد بدن خود خواهیم کرد.

ما باید هوشیار باشیم و فریب تبلیغات را نخوریم زیرا همه این موارد در مورد کاهش وزن با انواع بیسکویت دروغی بیش نیست چون در رژیم های کاهش وزن اصولی با حذف چربی و نشاسته می توان به وزن دلخواه رسید و این با بیسکویت که ساختار اصلیش این دو ماده است، غیر ممکن است.

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید