لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

اختلاف با دوست دختر

فارغ از اینکه ارتباط دختر و پسر رو درست بدونید یا غلط، قطعا قبول دارید که یکی از دغدغه های بسیاری از جوون های امروزی، سوالاتشون در رابطه با "جنس مخالف" است.

عدم وجود درک متقابل در دخترها و پسرها باعث بروز اختلافات زیادی بینشون میشه که متاسفانه معمولا هم نمیتونن بدرستی این مشکلات رو حل کنن، چون نه تنها خودشون بلد نیستن چطور باید این اختلافات رو رفع کرد، بلکه امکان در میون گذاشتن این مشکلات رو با سایرین هم ندارند.

اگر شما پسرید و دوست دختر دارید و با دوست دخترتون دچار اختلاف هستید، توصیه میکنیم قبل از استفاده از سرویس مشاوره رایگان، یک نگاهی به صفحه پر پیمون اختلاف با دوست پسر بندازید تا ببینید که اولا دخترها چقدر به رابطشون اهمیت میدن و ثانیا تو رابطشون با پسرها به چه مشکلاتی بر میخورن. اینطوری میتونید کمی بیشتر اونا رو درک کنید و شاید از حجم اختلافاتتون با دوست دخترتون کاسته شد.

علاوه بر توضیح بالا، کل مطالب سایت هم برای یافتن صفحات مرتبط به عبارت "اختلاف با دوست دختر"، سرچ شد که نتیجه اش رو در زیر میبینید.

نتیجه ی جستجوی عبارت "اختلاف با دوست دختر"

عبارت جستجو شده ی "اختلاف با دوست دختر" و موضوعات مربوط به آن در 395 صفحه زیر مطرح شده و میتوانید در این صفحات مطالبی در مورد "اختلاف با دوست دختر" پیدا کنید (البته اینجا فقط 15 تا از مرتبط ترین نتایج لیست شده).

برای مشاهده هر مطلب، کافیست بر روی عنوان آن مطلب کلیک کنید.


اختلاف با دوست پسر

پاسخ به سوالی در مورد اختلاف با دوست پسر.

اگر تو دهه هفتاد یه دختر کلمه دوست پسر رو به زبون میاورد ممکن بود براش تبعات خیلی سنگینی داشته باشه چه برسه که بخواد واقعا دوست پسر داشته باشه! اما دنیا و سبک زندگی مردم عوض شده و امروزه داشتن دوست پسر یک موضوع عادی و روتین برای خیلی از دخترهاست.

اختلاف با مادر بخاطر چادر

پاسخ به سوالی در مورد اختلاف با مادر بخاطر چادر.

درخواست مشاوره در مورد اختلاف فرزندان و والدین چه از طرف بچه ها و چه پدر و مادر خیلی رایجه که یکی از محورهای این اختلاف هم بحث نوع پوشش و حجاب از جمله چادر سر کردن است.

ازدواج با دوست مجازی ایکه سابقه طلاق و فرزند دارد

نظرات در مورد ازدواج با دوست مجازی ایکه سابقه طلاق و فرزند دارد.

مطمئنن ازدواج ی دختر مجرد با یه آقایی که از قبل بنا به هر دلایلی تو زندگی مشترکش شکست خورده کار عاقلانه ای نیست. شما هنوز جوونی و این آقا ده سال ازتون بزرگ تره و این از نظر روانشناسی درست نیست

دوست دختر پسر یا خواهر و برادر و آبجی داداش؟

بحث و گفتگوئی در مورد مشکلات روابط دختر و پسرهایی که خودشون رو آبجی داداش و خواهر و برادر میدونن.

این روزها این جملات و نمونه های مشابه اونها بعنوان مرسوم ترین توجیهات دختر و پسرهایی که از واژه های "دوست دختر" و "دوست پسر" میترسن یا احیانا متأهل هستن ولی میخوان با فردی از جنس مخالف دوست بشن، استفاده می شود.

چطور غم ناراحتی قطع رابطه با دوست را تحمل کنیم؟

چطور غم و ناراحتی جدائی، دوری، کات و قطع رابطه با دوست پسر را تحمل کنیم؟.

کسی که برای تا همیشه بودن با آدم تلاشی نکنه باید رهاش کرد. بنظر من نباید همون اول باهاش دوست میشدید. باید قدر خودتون رو بدونید چون همون موقع گفته انگشت نما میشه ولش میکردید بهتر بود. احساستون را صرف کسی و رابطه ای کنید که ارزشش را داشته باشه. تنها بودن سخت هست ولی به سختی حالتی که کسی شما را برای یک دوره میخواد نیست. بنظر من به خودتون و احساستون بها بدید همیشه.

دختران و مشکل تهدیدات دوست پسر به آبروریزی

نظرات، سوالات، مشکلات و تجربیات کاربران و مردم در مورد تهدیدات دوست پسر سابق به آبروریزی.

با دوست پسرم از هم جدا شدیم حالا هی تهدید میکنه عکسایی ک با هم گرفتیم نشون بابات میدم باید باهام باشی تا بهش نگم. منم خوشم نمیاد رو مخمه نمیتونم باهاش باشم.

راه حل مقابله با تهدید دوست پسر به آبروریزی

راه و روش مقابله و نجات از تهدید دوست پسر سابق به آبروریزی.

اینکار علاوه بر اینکه نقشه دوست پسر سابقتون رو خراب میکنه، باعث میشه با کمترین هزینه و سرزنش مساله تموم بشه.

منصرف شدن خواستگار بخاطر داشتن دوست پسر در گذشته

پاسخ به سوالی در مورد منصرف شدن خواستگار بخاطر داشتن دوست پسر در گذشته.

بی خیالش شو! به هر حال اختیار زندگیشو داره. باید موقعی که با اون پسر دوست شدی فکرش رو می کردی. ولی توصیه من بهت اینه که بهش فکر نکنی. مطمئن باش حتی اگه وارد زندگیم باهاش بشی مشکل سازه. به هر حال اکثر پسرا همینن. خودشون با هزار نفر از هر لحاظ هستن منتها دنبال دختر آفتاب مهتاب ندیدن!

والدین و عادت ماهیانه دختران

مقاله ای در زمینه تجربه عادت ماهانه، قاعدگی و پریود دختران و نحوه نقش آفرینی آنها در ایجاد آمادگی در دختران برای تجربه اولین پریود.

اگر شما صاحب یک دختر دبستانی باشید، بی شک در طول روز با سوالات عجیب و غریب و گاها مربوط به بلوغ جنسی از سوی فرزندتان مواجه هستید که شاید پاسخ تمام و کمال به این سوالات، برایتان کمی سخت باشد.

تیزر کوتاهی از فیلم ما همه با هم هستیم همراه با بررسی داستان

کلیپ معرفی فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» به همراه نقد و بررسی این فیلم.

اما مسافران از راه موتورخانه به کابین خلبان رسیدند و با ضربه ای او را بیهوش کردند و خلبان هواپیمایی که حتی چرخ هم نداشت را در محلی غیر قابل باور فرود آورد و مسافران جان سالم بدر بردند.

آموزش نحوه رفتار با نوجوان و تربیت نوجوانان

آموزش نحوه تربیت و رفتار با نوجوانان و فرزندانی که در سن بلوغ قرار دارند بهمراه توصیه هایی در مورد برخورد با نوجونان افسرده یا دارای رفتار پر خطر.

تا اینجا در مورد این موضوع که چگونه با نوجوان رفتار کنیم تا به سمت رفتارهای پرخطر نرود توضیح دادیم، اما سوال است که اگر نوجوانی گرفتار رفتارهای پرخطر شد چگونه با او رفتار کنیم؟

جوش، علت جوش زدن، انواع و درمان خانگی جوش

مقاله ای در مورد جوش یا آکنه بهمراه معرفی انواع جوش و علت جوش زدن و راه های از بین بردن و درمان جوش.

این ماسک میتواند به مدت ۱۵ دقیقه بر روی صورتتان بمانند و بعد از آن یک بار با آب گرم و بار دیگر با آب سرد صورتتان را بشویید.

مخالفت پدر با ازدواج

پاسخ به سوالی در مورد مخالفت پدر با ازدواج.

ممکنه واقعا حق با پدر همسرتون باشه. مثلا اگر شما شغل درستی ندارید، بهتر است جواب سوال در مورد ازدواج با پسر با مشکلات شغلی رو بخونید تا ببینید که پدر همسرتون حق داره که مخالف ازدواجتون باشه.

آیا با پسر بیکار و با مشکلات شغلی ازدواج کنیم؟

مشاوره در موضوع ازدواج با پسر بیکار و با مشکلات شغلی.

البته توجه داشته باشید که متاسفانه خیلی از پسرها با وعده الکی ازدواج قصد بدست آوردن دل دخترها رو دارن.

روش های صاف کردن مو و معایب و مزایای هر راه

مقاله معرفی راه های خانگی، طبیعی، گیاهی و آرایشگاهی صاف کردن مو های وز و فر به همراه مزایا و معایب هر راه.

طبیعتا اگر راهی وجود داشته باشد که در منزل و بدون نیاز به هزینه زیاد و با روش های طبیعی موهای خود را صاف کنیم، بسیار خوب خواهد بود.


اگر مطلب مورد نظر خود را در مورد اختلاف با دوست دختر نیافتید می توانید لیست کامل مطالب وب سایت را مشاهده کنید و یا از طریق پنل زیر، کل وب سایت را از طریق گوگل سرچ کنید.

جستجوی عبارت "اختلاف با دوست دختر" در گوگل