لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

ازدواج با دوست مجازی ایکه سابقه طلاق و فرزند دارد

کاربری در مورد ازدواج با پسری با سابقه طلاق، سوال زیر رو از کاربران "هم سوالی" دارند. شما چه راهنمائی و کمکی برای ایشون دارید؟

سلام .وقت بخیر .من دختر 24 ساله ای هستم که چند وقت پیش تو فضای مجازی با پسری دوست شدم که ده سال از من بزرگتر هست که قبلا یه خانم داشته و بچه داره. تقریبا بعد چند وقت به من پیشنهاد ازدواج داد، من موندم چه کنم ؟؟

نظرات مردم و کاربران در مورد ازدواج با پسر مطلقه و بچه دار

بی نام(اطلاعات بیشتر)

باید وضعیت خودتون و ایشونو بسنجین ک لازمه ا‌ش صحبت و تحقیق راجع به ایشونه، اینکه تا چه حد بینتون علاقه و صداقت و وفاداری وجود داره؟ اینکه شما میتونین بچه شخص دیگه ای رو بزرگ کنین؟ اگه خودتون بچه دار شین بین بچه خودتون و بچه این آقا فرق نمیذارین؟ میتونین با علت طلاقشون کنار بیاین؟ اگه بعد از سال ها زندگی با ایشون به فرض خواستگار قدیمیتون رو ببینین از انتخابتون پشیمون نمیشین؟

بی نام(اطلاعات بیشتر)

عزیزم اول از همه شما باید تحقیق کنید علت تموم شدن ازدواج اول ایشون چی هست. مورد بعدی اختلاف سنی ده سال خیلی زیاد هستش. شما هنوز خیلی وقت دارید.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

آبجی گلم زندگی سخته به نظرت می تونی بچه ی اون آقا رو به عنوان بچه خودت قبول کنی؟ می تونی با خودت این ور اون ور ببریش، خونه پدرت، اقوامت و بگی این بچمه؟

مطمئنن ازدواج ی دختر مجرد با یه آقایی که از قبل بنا به هر دلایلی تو زندگی مشترکش شکست خورده کار عاقلانه ای نیست. شما هنوز جوونی و این آقا ده سال ازتون بزرگ تره و این از نظر روانشناسی درست نیست

نهایت فاصله سنی شش یا هفت سال باید باشه. حالا بعضیا می گن ملاک نیست، مهم تفاهمه، که از نظر من کاملا اشتباهه.

شما خودت فک کن طرز تفکر یه آدم بیست ساله با یه آدم سی ساله یکیه؟ شما جوون تری مطمئنن ایشون حوصله شیطنت و جنب جوش های شمارو نداره خواهری. حالا خودت بشین با خودت فک کن.

اینم بگم که هر وابستگی ای صرفا دلبستگیو علاقه نیست.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

خدا را شکر شما خیلی جوانی فرصت زیاد داری. آیا واقعا این آقا را دوست داری یا از ترس مجرد ماندن داری روی جوابش فکر می کنی؟ باید باخانمش صحبت کنی (اگر ممکنه) و ببینی چه عیبی داشته که خانمش بچه اش را برداشته و رفته. اصلا بچه پیش خودش یا زنش؟ می دانی که باید خرج بچه اش را هم بدهد اصلا وضع مالیش چطور است؟

بچه چند سالش؟ توضیحاتتون کامل نیست و من هم نمی خواهم نصیحت کنم اما اگر زیاد دوستش نداری نگران مجرد بودنت نباش و عجله نکن.

موفق باشی.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

اینکه زن یه مردی با اون شرایط بشید چنانچه دوستش دارید، اصلا کاری بر خلاف عرف و شرع نیست و هیچ ایرادی نداره. مهم اینه که شما خودتون شرایطش رو قبول را دارید؟ با شرایطی که دوستان در بالا گفتند می تونید کنار بیایید؟

بی نام(اطلاعات بیشتر)

شما هنوز سنتون کمه و موقعیت های بهتری می تونید در آینده برای ازدواج داشته باشید. فضای مجازی راه خوبی برای آشنا شدن برای ازدواج نیست چون آدم ها خودشون رو متفاوت از اون چیزی که واقعا هستن نشون میدن. با 24 سال سن خودتون رو در چنین شرایط سختی قرار ندید و به هیچ وجه احساسی تصمیم نگیرید.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

شما باید به این موضوع توجه کنید که شما قراره در جامعه درکنار این فرد باشید و فعالیت داشته باشید. آیا براتون مقدور هست هرچیزی که شندید رو نادیده بگیرید؟

و اینکه ایشون ازدواج قبلی داشتن و فرزند دارن و به این فکر کنید که قراره برای ایشون مادری کنید و فرد مفیدی به جامعه تحویل بدید.

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید