لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

بازی جنگ ستارگان یا Brawl Stars

آقای امید متقی پور متن زیر رو بعنوان نویسنده ی مهمان در مورد معرفی "بازی جنگ ستارگان یا Brawl Stars از Supercell" برای انتشار در "هم سوالی" ارسال کردن که می تونید در ادامه اونو مطالعه کنید.

معرفی بازی

بازی Brawl Stars (نبرد ستارگان) جدید ترین محصول استودیو Supercell است که دارای حال و هوای تازه و متفاوتی نسبت به سایر بازی های این شرکت یعنی Clash Royale و Clash Of Clans و ... است.

این استودیو فنلاندی پنجمین بازی خود را به صورت بازی آنلاین و چند نفره و در سبکی خاص معرفی می کند.

بازی Brawl Stars مانند دیگر بازی ‌های استودیو سوپرسل به صورت کاملا آنلاین است و بازیکن را به جهانی خاص و جالب می‌برد.

روند بازی به اینگونه است که بازیکن بسته به سلیقه و توانایی خود، یک شخصیت را که در بازی با نام Brawler (مبارز) شناخته می ‌شود، انتخاب می‌کند و وارد رویدادهای مختلف و متنوع بازی می‌شود.

براولر به مرور و با باز کردن جعبه ‌ها و ارتقای لول (سطح) کاربر، برای گیمر آزاد خواهند شد و هر کدام از براولرها قابل ارتقا هستند. قدرت براولر ها به صورت منطقی ارتقا داده می‌شود و با ارتقای هر براولر، میزان سلامتی و قدرت تهاجمی آن پیشرفت می‌کند.

هر براولر علاوه بر نیروی عادی که دارد، یک نیروی ویژه یا Super دارد که با آسیب زدن به هر رقیب، نوار این نیرو پر می‌شود که بازیکن می‌تواند با استفاده از آن، دشمنان را سریع ‌تر از بین ببرد.

اگر براولر ما به سطح 9 برسد یک توانایی جدید به دست می آورد که استار پاور نام دارد، لازم به ذکر است که بازیکن می‌تواند Skin (لباس) ‌های زیبایی برای براولر خود خریداری کند.

بازیکن می تواند با انتخاب براولر مورد نظر خود در رویداد مورد نظر خود شرکت کند که در ادامه به معرفی براولر ها و رویداد ها می پردازیم.

Brawler های بازی

براولر در بازی جنگ ستارگان

در بازی با توجه به آپدیت 4 تیر، ما 27 تا براولر داریم، نیروی هر براولر با دیگر قهرمان‌ ها متفاوت است.

براولرها با توجه به کمیابی در 6 گروه تقسیم بندی می شوند:

کمیاب ترین گروه آن ها Legendary است و البته لازم به ذکر است که دستیابی به براولر های این گروه سخت خواهد بود.

براولر های معروف

  1. Shelly:

    شلی اولین براولر بازی است که بازیکن دریافت می کند، شلی عضو گروه Trophy Road Reward ها است. وی با شاتگان خود تیر اندازی می کند و سوپر ویژه اش یک ضربه بسیار قوی است که حتی دیوار ها را نیز خورد می کند.

    جالب است بدانید شلی و تعداد محدودی از براولر های دیگر 2 تا استار پاور دارند.

  2. Spike:

    اسپایک عضو گروه Legendary ها است و یک گلوله پرتاب می کند که بعد از طی کردن مسافتی مشخص به شش تیغ کوچک نقسیم می شود، سوپر اسپایک هم محدوده مشخصی را پر از تیغ می کند که هم به براولر های دیگر آسیب می زند و هم سرعت آن ها را کم می کند، اسپایک هم مانند اکثر براولر ها یک استار پاور دارد.

بازی Brawl Stars نبرد ستارگان

معرفی رویداد ها

در بازی با توجه به آپدیت 4 تیر، ما 2 نوع رویداد داریم:

رویداد های عادی

در بازی ما 6 رویداد عادی داریم:

2 رویداد اول همیشه قابل بازی اند و هر 24 ساعت یکبار نقشه یا همان مپ آن ها عوض می شود. اما اوضاع برای رویداد های دیگر فرق دارد.

رویداد های دیگر همیشه قابل بازی نیستند بلکه به صورت یک روز در میان می توان آن ها را بازی کرد.

مثلا امروز رویداد Bounty قابل بازی است در نتیجه فردا این رویداد جای خود به رویداد Heist می دهد و پس فردا این رویداد جای خود را به رویداد Bounty با یه مپ جدید نسبت به مپ 2 روز قبل خود می دهد و همیشه این روند ادامه دارد.

Gem Grab معروف ترین رویداد بازی

رویداد gem grab در بازی brawl stars

در این رویداد ما 2 تا تیم داریم که هر تیم 3 نفر عضو دارد.

در این رویداد حفره ای کوچک در وسط زمین وجود دارد که هر چند ثانیه یکبار از آن یک الماس بیرون می آید.

بازیکنان باید بر سر الماس هایی که از حفره بیرون می آیند با یک دیگر نبرد کنند.

البته لازم به ذکر است که با مردن بازیکن در طی بازی الماس هایی که او جمع کرده است بر روی زمین می ریزد و هم تیمی ها و یا بازیکنان تیم حریف می توانند آن ها را جمع کنند.

تیمی برنده است که بتواند 10 الماس جمع کند و آن ها برای 15 ثانیه نگه دارند.

رویداد های ویژه

ما چند رویداد ویژه داریم:

این رویداد ها هر چند روز یکبار قابل بازی اند. ولی تفاوت اصلی آن ها با رویدادها عادی در این است که برای شرکت در این رویداد ها باید بلیط داشته باشید که این بلیط ها را می توان از فروشگاه خرید و یا از صندوق ها به دست آورد.

حرف آخر

در مجموع بازی Brawl Star بازی بسیار جذاب و خاص و متفاوت نسبت به بازی های قبل استودیو Supercell است و کسی که از بازی های دیگر این استودیو لذت برده است، قطعا از این بازی لذت خواهد برد.

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید