لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

بورس

با توجه به اتفاقات عجیب و غریبی که تو بورس ایران افتاد و صعود شدید و بعد سقوط شدید بورس، شاید کسی دیگه جرأت نکنه از بورس دفاع کنه و میشه گفت که الان بورس برای خیلی از مردم همردیف شرکت های هرمی شده و نوعی کلاهبرداری به حساب میاد!

البته درسته که بورس تهران واقعا شرایط بدی داره اما بطور کلی مقوله بورس و بورس جهانی خیلی ابتکار جالبیه و یکی از راه های سرمایه گذاری جذاب به حساب میاد.

ما تو "هم سوالی" مطالب کم تعداد ولی با کیفیتی در مورد روش های سرمایه گذاری از جمله بورس و ارز دیجیتال تهیه کردیم که پیشنهاد میکنم حتما و حتما ببینیدشون.

  1. سرمایه گذاری تو بورس خوبه یا بد؟ چطور سود کنیم؟
  2. نظرات مردم و فعالان بازار در مورد ضرر و زیان و منفی شدن بازار بورس
  3. بورس بهتره یا ارز دیجیتال؟ مقایسه سود و ریسک
  4. پیشنهاداتی برای سرمایه گذاری سودآور
  5. آموزش ارز دیجیتال و بیت کوین به ساده ترین زبان

علاوه بر توضیح بالا، کل مطالب سایت هم برای یافتن صفحات مرتبط به عبارت "بورس"، سرچ شد که نتیجه اش رو در زیر میبینید.

نتیجه ی جستجوی عبارت "بورس"

عبارت جستجو شده ی "بورس" و موضوعات مربوط به آن در 6 صفحه زیر مطرح شده و میتوانید در این صفحات مطالبی در مورد "بورس" پیدا کنید.

برای مشاهده هر مطلب، کافیست بر روی عنوان آن مطلب کلیک کنید.


سرمایه گذاری تو بورس خوبه یا بد؟ چطور سود کنیم؟

نکاتی در مورد سرمایه گذاری و ورود به بورس، خرید و فروش سهام و احتمال سقوط شاخص کل، روش های سود بیشتر، خرید عرضه اولیه و مشاوره رایگان سرمایه گذاری در بورس.

اما همیشه اینطوری نیست و گاهی روند بورس نزولیه و قیمت بسیاری از سهم ها کاهشی هست مثلا از آبان سال 92 تا دی 94 شاخص بورس و قیمت اکثر سهم ها نزولی و کاهشی بود. یعنی حدود 26 ماه روند کلی بورس زیان ده بوده!

بورس بهتره یا ارز دیجیتال؟ مقایسه سود و ریسک

مقاله ای در مقایسه دو بازار بورس ایران تهران و بازار رمز ارز ها، ارز دیجیتال، کریپوتو و بیت کوین از نظر سود دهی و ریسک بهمراه مشاوره رایگان سرمایه گذاری.

بورس ایران شدیدا تحت تأثیر سیاست های کشورمونه. تحریم، مذاکره، تغییر دولت، تغییر تیم اقتصادی دولت، تغییر رئیس سازمان بورس و ... همگی رو بورس اثر گذاره. چیزهایی که نه بصورت عادی قابل پیش بینیه و نه دست سرمایه گذارهاست. بعنوان مثال در دی ماه 98 که سردار سلیمانی توسط نیروهای امریکایی به شهادت رسید، بورس ایران با کله سقوط کرد.

نظرات مردم و فعالان بازار در مورد ضرر و زیان و منفی شدن بازار بورس

چرا بورس ریزشی شده؟ مقصر سقوط شاخص بورس کیه؟ بورس چرا منفی شده؟ آخرش چی میشه؟.

دقت داشته باشید که با توجه به تغییر شرایط بورس در زمان های مختلف، این نظرات ممکن است با حال و هوای امروز بورس همخوانی نداشته باشه.

پیشنهاداتی برای سرمایه گذاری سودآور

لیستی از پیشنهادات برای سرمایه گذاری های سودآور کوتاه مدت و بلند مدت با سود دهی بالا.

با توجه به اهمیت بورس، در مقاله ای جداگنه به اینکه "آیا سرمایه گذاری تو بورس خوبه یا بد؟" پرداختیم که حتما توصیه میکنیم، نگاهی بهش بندازید.

معرفی کامل علی متقی پور + رزومه و تصاویر

همه چیز در مورد علی متقی پور و معرفی کامل وی از جمله تصاویر، رزومه و تحصیلات ایشان.

حمایت از هم سوالی

روش های حمایت از وب سایت هم سوالی و دریافت خدمات با کیفیت تر از سایت.


اگر مطلب مورد نظر خود را در مورد بورس نیافتید می توانید لیست کامل مطالب وب سایت را مشاهده کنید و یا از طریق پنل زیر، کل وب سایت را از طریق گوگل سرچ کنید.

جستجوی عبارت "بورس" در گوگل