لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

حسادت نامادری

کاربری با نامادری (زن بابا) خودشون مشکل داشتن و از حسادت نامادریشون نسبت به خودشون گلایه داشتن و مایل بودن از نظرات و تجربیات سایر کاربران در مورد نحوه مواجهه با رفتار بد نامادری و حسادت ایشون، مطلع بشن.

من خانمی 30 ساله هستم. مدت 20 سال هست نامادری دارم همیشه من رو با خودش مقایسه میکنه.

از همون اول هم هر رنگ لباس که من میگرفتم مثلا صورتی اونم همون رو میگرفت با اینکه ایشون 60 سال سن دارن ولی اگر من یه گل سر هم بگبرم حسادت میکنه اگر من رو با یه مانتو جدبد ببینه روی رفتارش تاثیر میزاره و حتی بد دهنی میکنه یا فورا میره مثل همون رو میگیره یا رفتارهایی مثل کم محلی از خودش نشون میده.

تو چند سال اخیر با فرزند من هم همین طور رفتار میکنه اگر برا دختر 4 ساله یه پیرهن خریدم میگه منم برم چند تا پیرهن بخرم از همون لحظه که ببینه ما به چیز جدید خریدیم اینقد ناراحتی میکنه تا بره بخره و به ما بفهمونه که ببین منم خریدم آروم بشه. من باید چکار کنم؟

اگر نخره با دخترم بد دهنی و بد رفتاری میکنه. کلافه شدم.

نظرات کاربران و مردم در مورد نامادری

بی نام(اطلاعات بیشتر)

با سلام.

خب فرض کنید ایشون شخصی فوق العاده حسود هستن.

نامادریتون هستن و شما هم ازدواج کردید.

دقیقا جایگاه ایشون تو زندگی شما چیه که نظرشون براتون مهمه؟

فرض کنید بنده هم حسود هستم و الان به همه چیز شما و فرزندتون حسودیم میشه.

خب وقتی تاثیری توی زندگی شما ندارم چه اهمیتی داره؟

بی نام(اطلاعات بیشتر)

تازمانی که منزل پدرتون بودید این رفتار باید اذیتتون میکرد حالا که زندگی جدا دارید رفتارش نباید زیاد روتون تاثیر بزاره مگه شما براش خرید میکنید که به شما بی احترامی کنه خودش میخواد بره بخره متاسفانه حسودی هم یک نوع بیماری هست که خیلی ها درگیر هستن باهاش

بی نام(اطلاعات بیشتر)

با سلام

بقول دوستمون این رفتار نباید اونجور که میگید روتون تاثیر بزاره چون جدا زندگی میکنید اگر تا الان رفتارهای درستی در این جور مواقع از ایشون ندید مشکل از ایشون بوده درست اما نوع نگرش شمام به این موضوع مهمه بنده پیشنهاد میکنم تمام رفتارهاشون رو زیر نظر بگرید ودر مقابل تا جایی که میتونید حساسیتشون رو کم کنید

مثلا لازم نیست هر چیزی که میخرید رو بهشون نشون بدید یا راجبش صحبت کنید در مقابل از داشته های ایشون تعریف کنید جوری که حس کنند با ارزشند به هیچ عنوان به چشم یک رقیب بهشون نگاه نکنید.

اگر حس خوب بهشون بدید در اینجور مواقع مطمئنا رو رفتارشون تاثیر میزاره،اگر با این دید بهشون نگاه کنید که رفتارهای نامطلبشون بخاطر کمبود و رنجیه که در درونشون وجود داره وبچشم کسی که احتیاج به کمک دارن نگاه کنید حسایتتون نسبت به این موضوع کمتر میش.

در اخر اگر واقعا حس میکنید فرزندتون این وسط آسیب میبینه سعی کنید رفت و امدتون رو کمتر کنید حداقل زمانهایی که خرید جدید میکنید.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

عزیزم اشکال ندارد می فهمم بده کسی به آدم حسودی کنه و حس بدی به آدم دس می ده ولی اینو در نظر داشته باش که لابد اونقدر ارزشت بالاست که تورو الگو قرار می ده و می خواد مثل تو باشه .

فکراتو درگیر چیزای الکی نکن خواهر گلم آرزو جون ، حق مادری به گردنت داره آن سواهی باهاش راه بیا تو که بیست سال احترامشو داشتی هنوزم داشته باش گام

بی نام(اطلاعات بیشتر)

دوست عزیز سلام.

فقط کافیه به مشکلات بزرگی که دیگران درگیرش هستند فکر کنی تا مشکلت را کوچکتر ببینی و آروم بشی . خودتون را اذیت نکنید.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

توهم بد ذهنی کن😑😂

بی نام(اطلاعات بیشتر)

ارتباطت رو باهاش کم کن تا اصلا متوجه نشه چه وسایل و لباسهای جدیدی خریدی که بخواد حسودی کنه.

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید