دستمزد

دستمزد و موضوعات مربوط به آن در 4 صفحه از وب سایت هم سوالی مطرح شده و میتوانید در این صفحات مطالبی در مورد دستمزد پیدا کنید.

در زیر عناوین این مطالب بهمراه چند خط کوتاه از هر مطلب آمده است تا بتوانید مرتبط ترین مطالب با دستمزد را یافته و از طریق لینکی که در زیر هر قسمت ارائه شده آن مطلب را مشاهده کنید.

درآمد نویسندگی سایت و مزایای آن + استخدام نویسنده با حقوق

بررسی درآمد و مزایای نویسندگی سایت در وب سایت هم سوالی بهمراه لینک آگهی استخدام نویسنده سایت

بررسی درآمد و مزایای نویسندگی وب سایت در هم سوالی

دستمزد نویسنده بر مبنای تعداد کلمات مقاله تولیدی وی محاسبه می شود. بدین صورت که پس از بررسی متن و در صورت تائید آن و احتمالا حذف موارد زائد، تعداد کلمات تشکیل دهنده متن بدست خواهد آمد.

برای درک بهتر این دستمزد، ما میزان دریافتی چند مقاله از سایت را برای اطلاعتان محاسبه کرده ایم:

منتها نکته ای که وجود دارد و متاسفانه چالشی هم برای ما خواهد بود این است که عده ای صرفا با هدف کسب درآمد، متقاضی استخدام برای نویسندگی سایت می شوند و سپس چرتکه دست گرفته و نسبت حقوق و دستمزد خود به زحمت و زمانی که صرف کرده اند را محاسبه می کنند.

حالا تصور کنید که نه تنها شخص برای مطالعه مبلغی پرداخت نکند، بلکه علاوه بر مزایای دیگر، دستمزد هم دریافت کند.

در حقیقت، دستمزد پرداختی، یکی از چندین دستاورد شخص نویسنده از این همکاری هست و نه اینکه همه ی عایدی و سهم اون از این همکاری این دستمزد و مبلغ باشد. ادامه مطلب

زیاد بود نخوندم

استخدام مترجم اینترنتی و غیر حضوری + استخدام های دیگر

آگهی استخدام مترجم اینترنتی و غیر حضوری بصورت دورکاری، برای ترجمه و تهیه محتوای مفید و جذاب برای وب سایت هم سوالی

آگهی استخدام مترجم غیر حضوری و اینترنتی

در صورتیکه تمایل دارید در کنار دریافت دستمزد، قدرت ترجمه خود را بالا ببرید و برای خود رزومه ایجاد کنید، هم سوالی محل مناسبی برای اینکار است.

در سه حالت معرفی شده در بالا، در صورتیکه عمل ترجمه به پیشنهاد خود نویسنده یا بصورت داوطلبانه انجام شود، دستمزد وی همانند دستمزد نویسندگان خواهد بود.

برای اطلاع از دستمزد نویسندگان و مزایای همکاری با هم سوالی مقاله دستمزد نویسندگی را مطالعه کنید. ادامه مطلب

استخدام نویسنده اینترنتی و غیر حضوری سایت

آگهی استخدام نویسنده اینترنتی و غیر حضوری وب سایت بصورت دورکاری، مبتدی تا حرفه ای، برای تهیه محتوای مفید و جذاب برای وب سایت هم سوالی

آگهی استخدام نویسنده غیر حضوری و اینترنتی وب سایت

در صورتیکه شما 1 ) توانایی 2 ) آمادگی 3 ) رضایت این را داشته باشید که در ازای دریافت مبلغی بعنوان دستمزد، متنی با ویژگی های مد نظر هم سوالی بنویسید، به داشتن هیچ شرط دیگری برای همکاری با هم سوالی نیازی ندارید.

در صورتیکه با شرایط همکاری موافقید، اما با میزان دستمزد موافق نیستید، طبق ادامه مسیر عمل کنید با این تفاوت که در هنگام ارسال درخواست همکاری، مبلغ دستمزد پیشنهادی خود را هم ذکر کنید.

در صورت تائید متن، مقاله برای آمادسازی برای انتشار، تحویل تیم هم سوالی خواهد شد و دستمزد نویسنده بلافاصله پرداخت خواهد شد.

بعد از تائید مقالات قبلی نویسنده و دریافت دستمزد، نویسنده اعلام می کند که آیا تمایل و آمادگی برای دریافت مقالات جدید را دارد یا خیر. ادامه مطلب

آگهی جذب مشاور و همکار کارشناس پاسخگوی سوال

آگهی جذب مشاور و همکار پاسخگو به سوالات کاربران وب سایت هم سوالی از میان متخصصان و تحصیل کردگان متقاضی

شرایط فعالیت بعنوان مشاور و کارشناس پاسخگوی سوال

در حقیقت، کارشناسان و مشاوران پاسخگو هیچگونه تعهد ارائه خدمات به هم سوالی نداشته و می توانند در ازای خدماتی که به سایت ارائه می دهند درخواست دریافت دستمزد داشته باشند. ادامه مطلب


جستجوی عبارت دستمزد در گوگل

میتوانید از طریق پنل زیر، وب سایت هم سوالی را از طریق گوگل نیز جستجو کنید:

مهمان 2مهمان عزیز، خوش آمدید
( ثبت نام ورود )
استخدام پرسش سوال