لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

صفحه اختصاصی چیست و چطور یک صفحه اختصاصی ایجاد کنیم؟

صفحه اختصاصی چیست؟

تمام کابران هم سوالی، یک صفحه بعنوان پروفایل شخصی دارن که مربوط به مدیریت اکانت اونهاست. اما این صفحه به نام شخص کاربر نیست.

اما برخی از کاربران ویژه "هم سوالی"، مثل نویسندگان سایت، دارای صفحات اختصاصی دیگه ای برای خودشون هستند که می تونن اطلاعات مد نظر خودشون رو به نمایش در آورند و حتی سفارش طراحی و دیزاین اختصاصی برای خودشون داشته باشند.

با کلیک بر روی نام علی متقی پور میتونید یک صفحه اختصاصی را مشاهده کنید

نحوه دریافت صفحه اختصاصی

برای داشتن یک صفحه اختصاصی رایگان، کافیست اینجا را کلیک کنید.

ادمین سایت، اطلاعاتی که تمایل دارید در صفحه اختصاصیتان نمایش داده شود را گرفته و صفحه شما را به رایگان آماده می کند.

مزیت داشتن یک صفحه اختصاصی

اما مزیت داشتن یک صفحه اختصاصی رایگان برای صاحب صفحه چیه؟

قبل از پاسخ به این سوال بهتر است که ابتدا یک صفحه اختصاصی، بعنوان مثال صفحه علی متقی پور، موسس "هم سوالی" را مشاهده کنید تا بصورت بصری با یک صفحه اختصاصی آشنا شوید.

یک صفحه اختصاصی، یک صفحه متعلق به یک شخص، گروه، بیزینس و ... است که امکان طراحی اختصاصی متعلق به خود را دارد.

به بیان دیگر، از نظر فنی این امکان وجود دارد که آن صفحه طراحی اختصاصی خود را که به سایر صفحات سایت شباهت نداشته باشد را دارا باشد.

این مزیت باعث می شود که این امکان مهیا باشد که صفحه فرد را مطابق میل و سلیقه و نیاز خودش و بدون توجه به Theme کلی سایت، طراحی کرد.

البته بدیهیست که صرف داشتن یک صفحه اختصاصی، به این معنی نیست که هم سوالی تمامی قابلیت های ممکن این صفحه را به فرد اختصاص دهد و براساس شرایط و سیاست های سایت، همه یا بخشی از این خدمات بصورت رایگان به وی ارائه خواهد شد.

بعنوان مثال، اگر شما مخاطبانی داشته باشید که بخواهید به آنها در صفحه خود یک سرویس رایگان ارائه دهید، ما آمادگی ارائه آن در صفحه اختصاصی خودتان را داریم.

دارنده ی یک صفحه اختصاصی به سرعت به صفحه اول گوگل و حتی رتبه یک گوگل خواهد رسید.

بعنوان مثال اگر نام هر یک از نویسندگان هم سوالی را در گوگل جستجو کنید، صفحه اختصاصی اکثر آنها در صفحه اول گوگل و حتی در رتبه یک گوگل مشاهده می شود.

برای مشاهده این صفحات در گوگل، بعنوان مثال می توانید نام امیر جمشید را در گوگل سرچ کنید، تا نحوه نمایش صفحه اختصاصی ایشان را در گوگل مشاهده کنید.

البته با گذشت زمان، گوگل این صفحات را هوشمند تر و با طراحی زیباتری نمایش خواهد داد.

برای مشاهده لیست کامل افرادی که در هم سوالی صاحب صفحه ی اختصاصی هستند اینجا را کلیک کنید.

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید