لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

علاقه به زنانه پوشی و مبدل پوشی

شاید براتون عجیب یا جالب باشه اما برخی از پسران و مردان علاقه مند به پوشیدن لباس های دخترونه و زنونه هستند و دوست دارند مثل خانوم ها لباس بپوشند.

این علاقه در پسران نوجوون تا مردان سن دار دیده شده و ارتباطی به سن یا حتی گرایشات جنسی نداره.

تو درخواست های مشاوره ای که داشتیم یک مورد جالب از افراد زنانه پوش رو داشتیم که با هماهنگی ایشون، بدون انتشار اطلاعات خصوصیشون، شرح حال ایشون و پاسخی که به این دوست زن پوش دادیم رو تو این صفحه براتون منتشر کردیم.

از اونجا که این مطلب مورد توجه گوگل قرار گرفت، بازدید زیادی داشت و کلی داستان از زندگی و مشکلات پسران و مردان زنانه پوش دریافت کردیم که تعدادی از اونها رو در صفحات خاطرات پسران زنانه پوش منتشر کردیم.

بعد از خوندن مطالب این صفحه، میتونید این پیام ها و خاطرات رو هم در صفحات خودشون بخونید.

اطلاعات غیر محرمانه سوال کننده زنانه پوش (با اجازه فرد منتشر شده)

بخشی از مشاوره ما به این کاربر مبدل پورش (زن پوش)

  1. شما ابتدا لازمه که با خودتون خلوت کنید و ببینید دقیقا مشکلتون چی هست. یعنی مثلا آیا از جنسیت خودتون ناراضی هستید یا از میلتون به زنانه پوشی؟ تا وقتی اصل مشکل مشخص نباشه، طبیعیه که قابل حل نیست.
  2. از نظر ما، شما مشکل بزرگی ندارید هر چند که از نظر عرفی احساسات شما خیلی استثنائی و کم تعداد باشه و برای عده ای تعجب برانگیز باشه.
  3. مساله شما زنانه پوشی نیست. امروز مثلا دامن، پوشش مربوط به دختران هست ولی شاید هزار سال دیگه پسرها دامن بپوشند. در حقیقت دامن پوشیدن یا نپوشیدن ارتباطی به جنسیت آدم نداره. با توجه به توضیحاتی که داده اید علاقه شما به نوع خاصی از لباس ناشی از علاقه به داشتن جنسیت خاصی هست. پس به زنانه پوشیتان بعنوان نشونه ای از علاقه به داشتن جنسیت دیگه نگاه کنید. شما مردی هستید که اگر امکان انتخاب داشتید ترجیح میدادید خانم باشید. این خیلی مشکل خاصی نیست که بخاطرش اینقد ناراحت باشید. پس به خودتون فشار نیارید و با خودتون مهربون و دوست باشید.
  4. برحسب اینکه مشکل واقعی خودتون رو چی میدونید باید به پزشک مراجعه کنید. مثلا اگر نگران ازدواج آیندتون هستید به پزشک مراجعه کنید و ازشون بخواهید که بررسی کنن آیا اینکار به مصلحت شما هست یا خیر. پزشک با انجام آزمایش هایی مربوط به هورمون های مردانه و زنانه شما، و سایر آزمایشات اطلاعات دقیقی از وضعیت شما بدست خواهد آورد و نظرات علمی تر و مستند تری برای شما خواهد داشت.
  5. میل به زنانه پوشی ممکن است از این نظر برای شما بعنوان یک معضل دیده شود که در جامعه و عرف یک نگاه تحقیرآمیز نسبت به زنان وجود دارد. به بیان دیگه، اگر دختری موهاش رو مردونه کوتاه کنه و لباس مردونه بپوشه کسی بهش نمیگه دچار اختلال هستی اما اگر پسری همینکارو بکنه عرف نمیپذیره چون لازم نیست شما فمنیست باشی تا به این اعتقاد داشته باشی که تو دیدگاه همه (چه خودآگاه و چه ناخودآگاه) مردها برتر از زنان هستن و اگر مردی لباس زنونه بپوشه خودش رو تحقیر کرده.
  6. مبدل پوشی یا زنانه پوشی درمانی دارویی خاصی نداره و اگر هم داشته باشه ممکنه مضرات دیگه ای داشته باشه پس بهتره با توجه به اینکه تا الان این حس برای شما مشکل بزرگی ایجاد نکرده، بسمت دارو درمانی نرید.
  7. با توجه به چهارچوب هایی که شما داشته اید و رعایت کرده اید، این میل شما مشکل خاصی برای شما در زندگی ایجاد نکرده است و به انحراف خاصی منجر نشده. شما کوچکترین فعل جنسی ای با هیچکدوم از دو جنس نداشتید در حالیکه امروز افرادی در سنین کمتر از شما هم آلوده به بسیاری از مسائل هستند. پس شما کارنامه موفق و قابل قبولی داشتید و لازمه که از این جهت از خودتون متشکر باشید.
  8. صرف اینکه شما به لباس پوشیدن جنسیت دیگری علاقه مند هستید، از نظر قانون و شرع، خلافی مرتکب نشدید و ضمنا به خودتون یا دیگری صدمه ای نزدید. اصولا میل به خلاف یا حتی نیت برای انجام کار خلاف، نه شرعا نه قانونا هیچ اشکالی نداره.
  9. اینکه شما در منزل شخصی یا در حالتی که کسی متوجه نمیشه لباس زنانه بپوشید نه قانونا نه شرعا اشکالی ندارد و تا زمانیکه علنا اینکارو نکنید براتون مشکلی ایجاد نمیکنه و خب شما هم که هرگز علنی چنین کاری نکرده و نمی کنید.
  10. خود ارضایی بعنوان یک مشکل شایع در بین جوون ها وجود داره و ارتباطی به بحث زنانه پوشی شما نداره و میتونید بسادگی ترکش کنید. برای این منظور پاسخ به سوال مربوط به آموزش ترک خود ارضایی را مشاهده کنید.

داستان ها و خاطرات مردان و پسران زن پوش

نظرات مردم و کاربران در مورد مساله ی مطرحه شده ی این پسر زن پوش

بی نام(اطلاعات بیشتر)

سلام.

یه سوالی داشتم.

یه سری لباس ها بین زن و مرد مشترکه.

ایشون از پوشیدن اینطور لباس ها چه حسی پیدا میکنن؟

سوال کننده(اطلاعات بیشتر)

نمیدونم منظورتون از لباس مشترک چیه ولی خب مثلا پیرهن های مردونه که خانم ها هم میپوشن لباس زنونه به حساب نمیاد.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

بنظرم جوابتون اشکالاتی داره. ایشون صد در صد باید دکتر بره و با خوردن قرص و دوا هورمون ها و ژن مردونش رو افزایش بده. شده پول قرض کنن هم باید همین امروز دکتر برن.

سوال کننده(اطلاعات بیشتر)

دوستان به مراجعه به پزشک اشاره کرده اند اما چه دکتری باید بروم؟ در مورد درمان این موارد چه آزمایشات یا دکترهایی باید رفت؟

بی نام(اطلاعات بیشتر)

سلام. بنظرم یا باید دکتر برن یا اینکه بپذیرن که اینطورین. یه سوالم داشتم. ایشون تو خونه که تنهاست نوشته دوس داره لباس زنونه بپوشه. اما فکر کنم زنانه پوش ها تو جامعه که میرن دوس دارن لباس زنونه بپوشن. بعدشم چطوری ایشون 4 سالگیش رو یادشون هست. خیلی حافظشون قویه.

سوال کننده(اطلاعات بیشتر)

شرایط اجتماعی مهم هستند و من آدمی نیستم که موقعیت اجتماعیم را با بیرون رفتن با لباس هایی که جنبه دخترانه دارند به خطر بیندازم.

ضما فکر نکنم 4 یا 5 سالگی محل بحث باشه اما به هر حال هر کسی بخش های اندکی از کار های کودکی را به خاطر می آورد و میتوان با در نظر گرفتن فضایی که اتفاق افتاده یا شخصیت های موجود در آن خاطره تخمینی از سن را داشت.

مثلا ممکنه شما به خاطر اینکه خاطره ای از مدرسه دارین و فلان دوستتون توی اون خاطره هست بفهمین قبل از کلاس سوم بوده چون بعدش دیگه دوستتون اون شهر نبوده، یا موارد مشابه .و من هم فضای موجود برام تخمین دقیقی را حاصل میکنه اما اگر حتی اون را بازی کودکانه فرض کنیم این ادعا که زمانی که به خاطر دارم این علاقه مندی وجود داشت را نمیتوانم منکر شوم. به هر حال بعضی اتفاقات و خاطرات به دلایلی انقدر مهم هستند که فراموش نشوند...

بی نام(اطلاعات بیشتر)

سلام. سوالی داشتم. ایشون گفتند که تمایل به همجنس در بدن مرد ندارند. اما شده هیچ وقت زمانی که خودشون را زن فرض میکنند به مردی واقعی مثلا از محیط اطراف یا بازیگر خاص علاقه مند بشوند و گرایش جنسی به ایشون در تخیلشون باشد؟

یا مثلا ترجیح به عروس شدن گفتین دارند، خب شده هیچ وقت که مرد خاصی را به عنوان داماد خودشون تصور کنند؟

هم سوالی(اطلاعات بیشتر)

بله شده که خودشون رو همسر مرد خاصی از افراد آشنا تصور کنند و علاقه مند باشن با ایشون ازدواج کنند.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

من همیشه فکر میکردم پسرهایی که لباس زنونه میپوشن در واقع همجنسگران و نمیدونستم که این خودش یه حس مجزاییه.

جالب بود.

هم سوالی(اطلاعات بیشتر)

خیر لزومی بر همجنسگرا بودن نیس، البته میتونه خیلی موارد این طور باشه. به هر حال افرادی هستند که صرفا دوست دارن لباس زنانه تن کنن و اتفاقا مرد باشن و یک دسته جدا هستن. ضمنا همجنسگرای مرد کسیه که خودش رو مرد میدونه نه اینکه بخواد زن باشه و بین این موارد تفاوت قائل بشین.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

تنها چیزی که میتونم بگم اینکه خدا همه مریضا رو شفا بده چه روحی چه جسمی و همه در سلامت جسمی و روحی کاملی باشیم چون واقعا بدون آرامش و آسودگی خیال نمیشه یه روز تو این دنیا سر کرد

مطلب بعدی این هست که چرا زمان های خیلی دور در واقع زمان هایی که ما بهش میگیم زمان جاهلیـت این بیماری های روحی و جسمی نبودن ؟؟؟

بزارین یه خورده با خودمون بشینیم فکر کنیم چجوری اینهمه بلا و بیماری سرمون نازل شد. مسبب همه این بلاها خودمونیم وقتی میشینیم فیلم و عکس مبتذل نگاه میکنیم از طریق اینترنت با اینکه خدا گفته خود ارضایی گناه کبیرست که ته چاه میکشه آدمو رابطه های حرام چه جنسی چه غیر جنسی آدمو به بیراهه میکشه دورش میکنه از آرامشی که حقشه، ولی ما به جای اینکه به خیر خواهمون بگیم چشم بنده هوا و هوس خودمون میشیم اینهمه در روز گناهای شرم آوری انجام میدیم اینهمه به بهونه تکنولوژی و پیشرفت دست به بیشرمانه ترین کارها میزنیم حتی خدا شرمش میشه بگه این مخلوق منه وقتی ما پیشرفت و تمدن و تو لخت گشتن تو خیابونا میبینیم نه تو فکر و شعور و شخصیتمون نه تو شناخت بیشتر خدا اگه باکلاسی و تمدن تو لباس نپوشیدنه پس حیوونا خیلی جلوتر از ما باکلاس و متمدن بودن چون اونا هم هیچ لباسی تنشون نیست حالا با این همه با تمام جرات میگم مـا مسبب همه ی بیماری های روحی و جسمی که داریم هستم در واقع روح و روان وعقل و دلمون رو با این گناه ها نابود کردیم😔

بی نام(اطلاعات بیشتر)

باید روانشناس بالینی مراجعه کند. اون بهشون میگه که چه کاری باید بکند و اگر لازم باشد روانشناس تشخیص میدهد که به پزشک مراجعه کند اما مهم ترین کار روانشناس بالینی هست.

چه شهری هستند؟ اگر زنجان هستند میتوانم بهشون معرفی کنم.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

سلام. من فکر میکنم که ایشون باید دقیق تر خودشون رو بشناسن و به امیال و نیازهاشون بیشتر دقت کنند از مجموع حرف ایشون این طور میشه استنباط کرد که ایشون فقط از جنسیت خودشون ناراضی هستن و دوست دارند زن بشوند اصطلاحا ترنس هستند ایشون. قطعا میشه گفت از لحاظ جنسی فقط به مردها علاقه دارند نه به زنها. در کل قبلا این موارد حز بیماری محسوب میشد اما اکنون و با پیشرفت علم پزشکی مشخص شده این افراد بیمار نیستند بلکه جنسیت سوم هستند که میتوانند با عمل پزشکی و از طریق قانونی به جنسیت مورد علاقه خود برسند. فکر نمیکنم نیاز به دارو و درمان داشته باشند ولی حتما باید چند جلسه روان شناسی مراجعه کنند تا اطلاعاتشون بیشتر بشه در مورد ازدواج هم پیشنهاد میکنم هرگز اینکار را فعلا انجام ندهند.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

به نظر من ایشون با پوشیدن لباس های زنانه میخواهند جلب توجه یا محبت کنن چون میبینند ک دختران و زنان با ظرافت هایی ک دارند و طرز پوشیدنشان مورد استقبال ویژه مردان قرار میگرند

پس ایشون نیاز به محبت و دیده شدن دارن. باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرند.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

یک سوال داشتم.

آیا ایشون از دیدن اندام خودشون خوشش میاد یا نه؟ اگر دختر هستن که باید از اندام مردونه خوششون بیاد که اندام خودشون هم مردونس. اگر هم خوششون نمیاد پس حتما بخاطر همینه که دوس دارن دختر باشن چون از بدنشون بدشون میاد.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

من مشکل این بنده خدا رو دارم و ازدواج کردم و یه پسر دارم. مشاوره و درمان هم رفتم ولی فایده نداشت. خانمم فهمید. یه سال مشاوره رفتم آخر سر خانمم گذاشت و رفت.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

اگر انقدر دوست داره، چرا زن نمیشه؟

سوال کننده(اطلاعات بیشتر)

خوب به این سادگی نیست. ما انسان ها در اجتماع زندگی میکنیم و مهم ترین بخش زندگی اجتماعی ما خانواده هست. خیلی اوقات به ویژه در میان خانواده های سنتی تر ممکن نیست این مساله، و نه تنها خود فرد مورد پذیرش نیست بلکه برای خانواده نیز از طرف سایرین مشکل ایجاد میشه. خوب این در حالی که فرد الان در بیرون از ذهن خودش از دیدگاه بقیه یه آدم نرمال هست و مشکلی براش نیست.

البته مسایل دیگه ای مانند بحث اقتصادی یا مدتی که لازمه تا فرد بهبود پیدا کنه و یا حتی ترس از اینکه نتونه به عنوان یه خانم در جامعه پذیرفته بشه هم هست.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

خب ببین یه نکته الان به نظرم اومد.

رنگ کردن موها، آرایش کردن و پوشیدن لباس هایی با رنگ شاد و ...

که بعضی هاشون مربوط به خانم ها و بعضی مشترکند به هیچ عنوان زنانه پوشی محسوب نمیشه!

البته در کشور ما یه همچین کلیشه هایی وجود داره!

من یه پیشنهاد دارم براتون (البته اکه بشه اسمش رو گذاشت پیشنهاد)

شما می تونید با پیوستن به کانال ها و گپ های افراد رنگین کمونی (کسایی که از نظر روابط جتسی و کلا بحث جنسیت تفاوت دارن) احساس بهتری به خودتون داشته باشید و ببینید که افرادی مثل خودتون کم نیستد!

حتی شاید اونجا فرد مورد نظر خودتون رو هم پیدا کردید!

اما خب خانوادتون حتما با فهمیدن مشکل شما ناراحت و عصبانی میشن پس بهتره به یه مشاور مراجعه کنید:)

بی نام(اطلاعات بیشتر)

اصلاً نباید لباس زنانه بپوشید زیرا خود اهل تقوا هستی می خواهم حدیثی از رسول خدا بگویم فرمودند هر زنی که خود را شبیه مرد کند و هر مردی خود را شبیه زن کند خداوند او را لعنت می کند. پس اصلاً این کار خوب نیست.

مشکل شما که این که شما داشتید که به جنس مخالف علاقه به رابطه هستید می توان مشکل اصلی تون دیدن نامحرم باشد در ضمن خودم سوال اولی در مورد رابطه جنسی توضیح دادم خودم به خاطر همین کارها نتیجه خوبی گرفته و دیگر برایم سخت نیست

بی نام(اطلاعات بیشتر)

چقد نامفهوم نوشتید!

بی نام(اطلاعات بیشتر)

سلام. ابرو برداشتن، دور سر کچل کردن، شلوار پاره پوشیدن، تتو عجق و وجق کردن، سگ گردونی، کاشت میله و لوله، بند انداختن، هوس کثیف و ... دکتر نمیخواد

پسر خوب منم زنونه پوش بودم. از سر تا پایین، نه با خودم درگیر شدم نه به کسی ربطی داشت. دکتر و دارو هم نخواست.

یه حسه یه درخواست روحیه، یه جور میل دوران داره.

الان یه سری از بازیگران معروف دنیا لاک میزنن، جوراب زنونه میپوشن، تو اینترنت سرج کن متوجه میشی. الان بعد 10 سال فقط ساپرت و جوراب شلواری و لاک.

احتیاط کن هر شخصی قابل اعتماد نیست. با روحتم در گیر نشو بزار حالشو ببره، فقط وارد مسایل کثافت کاری نشو، حرف هوس بازها رو هم بسپار به بوقت. تو خاصی، روحت لطیفه، زنهارو دوست داری، دوست داشتنی هستی، دکتر خودتم خودتی.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

سلام اگه دوستمون توی خوابگاه یا در بین مردها اذیت میشه می تونه با توجه به اطلاعات داده شده ترنسکشوال باشه جاهایی هستند که به این افراد کمک می کنند.

ولی مبدل پوشی تعریف متفاوتی داره و با توجه به گفته های ایشان مبدل پوش نیستند.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

به نطر من تفکیک لباس به زنونه و مردونه غلطه.

هرکی هرچی دوسداره بپوشه.

من خودم یه مرد کاملم از همه نظر.

ولی تنها ک میشم زنونه میپوشم خیلی هم توی لباس هابی ک انتخاب میکنم راحتم.

چه فرقی داره دامن تنت باش یا شلوار؟؟؟

بی نام(اطلاعات بیشتر)

واقعا چطور ممکنه کسی ناقص خلق بشه؟

به ویژه اینکه هیچ کسی مشکل مادر زادی نداشته و نداره.

چه کسی همچین ادعایی کرده که یکی ممکنه کور رنگی داشته باشه؟ یا از اون مسخره تر چرا یه عده خودشون رو به نشنیدن میزنن مگه میشه یکی کر باشه؟

مگه جنسیت فقط به اون نمای ظاهری نیست؟ چطور ممکنه کسی اون رو زیر سوال ببره؟

دوست عزیز کمی فکر کنین بد نیست.

شما مگه کل رشته ژنی رو میدونین ؟ مگه چقدرش رو تا الان فهمیدن؟

مگه فقط از بیرون جنسیت تعیین میشه؟

آیا نمیشه که مغز تفاوتی داشته باشه؟

با عرض تاسف تفاوت هایی برای این افراد وجود داره که اتفاقا به جنس مخالف شباهت داشته

شما وقتی به دنیا اومدی مثلا اگر پسری هیچ وقت نگفتی نیستم؟ هیچ وقت از خودت نپرسیدی چرا این من یه دختر نیستم؟

از کجا میدونی اون آدمی که این مشکل رو مطرح کرده یه آدم کثیفه؟؟؟

بی نام(اطلاعات بیشتر)

درود. شما دوستی که اومدی میگی که این یه مشکله و از دیگران کمک و نظر میخوای، باصراحت میگم شما هیچ مشکلی ندارید و فقط از این نوع پوشش راضی اید ودوست دارید بپوشید، پس راحت و آسوده از زندگی زیبات که یزدان مهر آفرین بهت هدیه داده لذت ببر و شکرگزار باش، با هر پوششی که دوست داری، فقط طوری زندگی کن که یزدان و خلقش ازت راضی و خوشنود باشند، خداوند زن و مرد را در یک روز و با یک حق یکسان از آب و خاک آفرید و هیچ پوششی درکار نبود و پوشش در گذر زمان پدید آمد.

به نظرم شما هیچ مشکلی ندارید و شایدم از نظر جنسیت در کالبد یک پسر باشید ولی از نظر روحی و عواطف دختر باشید که این هم مشکلی نیست و میتوانید زندگیتان را بکنید و اگر هم چنین نیست شما فقط از این نوع پوشش بسیار راضی هستید، پس آنطوری که دوست دارید زندگی کنید حال با هر پوششی، و از زندگی زیبا و گرانبهایی که یزدان مهر آفرین به شما هدیه داده لذت ببره زندگی بکن، و باعٽ خشنودی یزدان و مخلوقش باش، و مطمئن باشید برای یزدان مهم نیست که شما چگونه لباس میپوشید و پوششتان در هر لباسی فقط مربوط به خودتان میشود پس بیهوده روح و افکارتان را درگیر نگنید، چون اکثرأ این موضوع را درک نمیکنند و پاسخهایشان بیشتر به شما آسیب میزند و روند زندگیتان را مختل میکند.

البته بزارید رک بگویم درمورد بعضی از پاسخ ها با دید عقب گرا و واپسگرایانه، زن ستیزی همراه بود، و مواردی هم توهین آمیز چون زن را کوچک وحقیر میپندارند، که تفکر بسیار زشت و پلیدیست، شما دقت کنید اگر در این جامعه دختری مثل پسرها لباس بپوشد دربابش سخنی نیست شایدم از جنبه هایی تشویق شود، ولی بیایم برعکس شو ببینید چه توهین هایی به آن پسر روا میدارند، ولی قبل از این که پوشش زنانه کند او را مرد و باغیرت میخوانیدن، این یعنی اینکه این جامعه مردسالاری دینی داره که ریشه در تعصب کورکورانه دارد که زن وپوشش را نماد خوبی نمیدانند که وامصیبتا، بعد شما دنبال راحل مشکلی که مشکل نیست میگردید؟

ابتدا باید نگاه به این موضوع تغییر کنه دوست گرامی تو این جامعه اگر یک زن به درجات و منصب های بالای علمی و حقوقی دولتی برسه درنگاه از یک پسر پانزده ساله کمتر یعنی یک زن نصفه مرده که فاجعه است، درضمن از دیدگاه من چه زن یا مرد باشی در جامعه از حقی یکسان برخورداریم، و چه از پوشش و گرایشات دینی، و اینکه آنطوری که دوست داری زندگی کن در پاکی وصداقت، و آنطوری که هستی قبولت کنند، و امیدوارم شاهد جامعه ای باشیم که درآن آزادی بیان، عقاید، عواطف، پوشش چه مرد یا زن مورد احترام واقع شود، و هیچ تابو ای باعث ملامت نشود، شاد و مانا باشید✌

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید