لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

مشکلات جنسی

میل جنسی واقعا میل عجیبیه که هم بودنش دردسره و هم نبودنش!

یه عده ای از مردم بعد از بلوغ تا سال ها دنبال راه های کنترل میل جنسی هستن و یه عده دیگه هم مشکل ناتوانی جنسی دارن و هر دو گروه هم دارن بخاطرش اذیت میشن.

البته این یک نگاه ساده به قضیه بود و مشکلات و اختلالات جنسی انسان خیلی پیچده و متنوع هست.

از نظر ما عمده اختلالات و مشکلات جنسی انسان، ناشی از عدم انطباق روح و جسش هست. مثلا روح شما نیاز داره اما جسمتون یاری نمیکنه یا اینکه از نظر جسمی مشکلی ندارید ولی انگیختگی روحی کافی رو ندارید. حتی ممکنه جنسیتتون واضح نباشه یا جسنیت روحتون با جنسیت جسمتون متفاوت باشه و خیلی حالات دیگه!

در مورد اینکه پدیده هایی مثل هجنسگرایی یا زنانه پوشی، اختلال جنسین یا نه؟ مشکل جنسین یا نه؟ اختلاف نظر وجود داره اما بهرحال تو کشور و فرهنگ ما اگر شما نیازهای جنسی ای دارید که با نیازهای جنسی اکثر مردم جامعه مطابق نیست، حتی اگر اونو اختلال جنسی هم به حساب نیارید اما باید بپذیریم که شما دچار مشکل جنسی هستید؛ یعنی میل جنسیتون باعث دردسر و مشکل هست براتون! حالا چه این میل، کشش به همجنس باشه، چه علاقه به پوشش به سبک جنس مخالف یا هر نوع خواسته ای که شما رو جزء اقلیت های جنسی دسته بندی میکنه.

تو "هم سوالی" و قسمت مشاوره رایگان برای کمک به حل مشکلات جنسی شما تا حد توان در خدمت هستیم و در صفحات عمومی هم تا حدی که ممکن باشه سعی میکنیم در مورد مشکلات جنسی بنویسیم.

راستی اگر دوست داشتید داستان ها و تجربیات مردان زنانه پوش رو هم بخونید.

علاوه بر توضیح بالا، کل مطالب سایت هم برای یافتن صفحات مرتبط به عبارت "مشکلات جنسی"، سرچ شد که نتیجه اش رو در زیر میبینید.

نتیجه ی جستجوی عبارت "مشکلات جنسی"

عبارت جستجو شده ی "مشکلات جنسی" و موضوعات مربوط به آن در 92 صفحه زیر مطرح شده و میتوانید در این صفحات مطالبی در مورد "مشکلات جنسی" پیدا کنید (البته اینجا فقط 15 تا از مرتبط ترین نتایج لیست شده).

برای مشاهده هر مطلب، کافیست بر روی عنوان آن مطلب کلیک کنید.


آشنایی با پدیده بلوغ خصوصا بلوغ جنسی

مقاله ای در معرفی انواع بلوغ جنسی، روانی، اجتماعی و هیجانی بهمراه مسائل مربوط به مشکلات بلوغ و بلوغ دیررس و بلوغ زودرس در دختران و پسران.

در این سنین، بخاطر بروز بلوغ و تغییرات هورمونی کشش جنسی نسبت به جنس مخالف ایجاد و گاهی با بر انگیختگی جنسی همراه است به طوری که فرد نسبت به جنس مخالف احساس نیاز و علاقه می کند.

راهکار کنترل میل جنسی و رعایت تقوا

پاسخ به سوالی در مورد چگونگی و راهکار رعایت تقوا و کنترل میل جنسی.

اگر متهم به اغراق نشیم، میل جنسی قویترین و مهمترین میل ذاتی انسان و ارضای میل جنسی یکی از بزرگترین دغدغه های بشریت در تمام طول تاریخ زندگی بشر بوده.

آیا با پسر بیکار و با مشکلات شغلی ازدواج کنیم؟

مشاوره در موضوع ازدواج با پسر بیکار و با مشکلات شغلی.

از نظر هم سوالی یک پسر برای ازدواج باید چهار شرط مالی زیر رو داشته باشه:

آموزش درمان بیماری و مشکلات معده با شیرین بیان

آموزش درمان معده و مشکلات معده با شیرین بیان و ساخت انواع جوشانده و نکات مربوط به نحوه مصرف آن.

دوست دختر پسر یا خواهر و برادر و آبجی داداش؟

بحث و گفتگوئی در مورد مشکلات روابط دختر و پسرهایی که خودشون رو آبجی داداش و خواهر و برادر میدونن.

من نمی خواهم نصیحتت کنم چون خودم پر از اشتباهم . اما سعی کن این آقا را بگذاری کنار. باور کن مشکلاتی توی زندگی هست که اصلا فکرش را هم نمی توانی بکنی. چند سال دیگه به امروز خودت می خندی. نمی خواهم ناراحتت کنم اما این حرفهایش که خودش را می کشد دروغی بیش نیست. تو باید فکر خودت را مشغول کنی. دوستی داری که باهاش حرف بزنی؟ دوست پیدا کن . خواهش می کنم عمر و انرژی ات را هدر نده.

آموزش نحوه رفتار با نوجوان و تربیت نوجوانان

آموزش نحوه تربیت و رفتار با نوجوانان و فرزندانی که در سن بلوغ قرار دارند بهمراه توصیه هایی در مورد برخورد با نوجونان افسرده یا دارای رفتار پر خطر.

البته در هم سوالی مقاله ای بطور اختصاصی در مورد بلوغ نوشته شده است که خواندن آن مقاله را هم بعد از این مقاله توصیه می کنیم.

همه چیز در مورد چپ دستی و دست چپ ها

مقاله ای در مورد چرایی چپ دست شدن و تفاوت شرایط و زندگی چپ دست ها با راست دست ها.

وسایلی که در اطرافمان وجود دارد و روزانه چندین بار از آنها استفاده می کنیم مشکلاتی را برای چپ دستان به همراه دارند.

دلایل موجه طلاق و دلایل ناموجه طلاق

نقد و بررسی ای در مورد دلایل موجه طلاق و دلایل ناموجه طلاق.

بعضی افراد وقتی همسرشان به آنها خیانت می کند این اتفاق را یک اتفاق غیر قابل بخشش می دانند و اگر خیانت چه عاطفی و چه جنسی اتفاق بیفتد، طلاق را ترجیح می دهند و معتقدند دیگر نمی توانند با آن شخص زندگی کنند، این افراد تیپ شخصیتی حساسی دارند و اگر هم در زندگی همسرشان باقی بمانند دیگر نمی توانند او را مانند گذشته دوست داشته باشند و مدام به همسرشان در موقعیت های مختلف کنایه می زنند.

مضرات طب سنتی و دلایل مخالفان طب سنتی و داروهای گیاهی

مقاله ای در رابطه با علت مخالفت عده ای و دلایل مخالفتشان با طب سنتی و روش های درمان سنتی و داروهای گیاهی.

ماساژورها عموما افراد متخصصی نیستند و درباره ی مشکلاتی که می توانند با ماساژ ایجاد کنند، اطلاعی ندارند بهمین خاطر ممکن است مشکلاتی مثل مشکلات زیر را بوجود بیاورند:

10 عامل پرخاشگری و نافرمانی در کودکان و روش های کنترل آن

مقاله ای در مورد عوامل نافرمانی و پرخاشگری کودکان بهمراه توصیه هایی برای جلوگیری از بروز روحیه پرخاشگری و لجبازی و نافرمانی در کودکان.

زمانی که پدر و مادر تحت تاثیر مشکلات زندگی دچار فشار های روحی و روانی می شوند، ناخواسته صبر آنها کم می شود. بنابراین با کوچک ترین کار اشتباه کودک، او را تنبیه می کنند.

مشکل دوران عقد و نامزدی طولانی

گفتگویی در مورد مشکلات و راه حل طولانی شدن دوران نامزدی و عقد.

ایشون ابتدا به خاطر ورشکستگی نتونست بیاد خاستگاری و بعد هم به خاطر اینکه از یکی از اقوام خودشون طلب داشتن و به من گفتن صبر کن تا فامیلیمون طلبمو بده و خونه بخریم بعد ازدواج کنیم تا الان صبر کردیم.

دختران و مشکل تهدیدات دوست پسر به آبروریزی

نظرات، سوالات، مشکلات و تجربیات کاربران و مردم در مورد تهدیدات دوست پسر سابق به آبروریزی.

درسته تمام پسران چنین تهدیداتی دارند ولی به نظر من بهترین راه، درمیون گذاشتن مسأله با مادر هست. بهتر از این هست که قبل از گفتن ما خودش بفهمه. من تجربشو دارم. خود دختر بهتره به مادرش بگه و ازش کمک بخواد.

مشاوره کنکور بدهید، مشاوره کنکور بگیرید

ارائه مشاوره رایگان کنکور و طرح درخواست ها و مشکلات کنکورهای و داوطلبان شرکت در کنکور سراسری و آزاد.

رفع و درمان خستگی مزمن و همیشگی

علت خستگی همیشگی و آموزش راه های رفع و درمان خستگی مزمن و همیشگی.

مشکلات گوارش میتونن خیلی سریع روی بدن شما اثر منفی بزارن، این مشکل مخصوصا اگر از اندام هایی مثل کبد باشن توی جذب و دفع مواد تاثیر به خصوصی میزارن. جذب نشدن مواد مورد نیاز بدن و یا دفع نشدن سموم هر دو میتونن میتونن توی بدن شما ایجاد خستگی کنن.

زنانه پوشی پسران و مردان

پاسخ به سوالات در مورد مبدل پوشی، زنونه پوشی و علاقه به زنانه پوشی پسران و مردان.

این علاقه در پسران نوجوون تا مردان سن دار دیده شده و ارتباطی به سن یا حتی گرایشات جنسی نداره.


اگر مطلب مورد نظر خود را در مورد مشکلات جنسی نیافتید می توانید لیست کامل مطالب وب سایت را مشاهده کنید و یا از طریق پنل زیر، کل وب سایت را از طریق گوگل سرچ کنید.

جستجوی عبارت "مشکلات جنسی" در گوگل