لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

مشکل با همسر در دوران عقد و نامزدی

کاربری برای ما پیامی فرستاده اند و علاقه داشتن که علاوه بر نظر "هم سوالی"، نظر کاربران دیگه رو در مورد مشکل با نامزدشون در دوران عقد، جویا بشن.

ما پیام ایشون، جواب خودمون و سایر جواب های مفیدی که تاکنون به مشکل ایشون داده شده رو برای استفاده و مشارکت شما کاربر عزیز، در این صفحه منتشر کرده ایم.

سوال کاربر

سلام من دختری ۱۹ ساله ام وشوهرم ۲۷ ساله ۱ساله نامزدیم میخوایم چند روز دیگه عروسی کنیم اما من شک دارم به عشق شوهرم فک میکنم منو دوس نداره چون همیشه خانوادشو به من ترجیح میده و به من اهمیت نمیده ناراحتم میکنه ولی اصلا معذرت خواهی نمیکنه تو این یکسال یکبارم واسم چیزی نخریده وپولم نداده اصلا حرف عاشقونه نمیزنه حتی اگه خونوادش به من بی احترامی کنن طرف اونا رو میگیره واسه من وقت نمیذاره ولی واسه خانوادش همیشه وقت داره اگه من تا صبحم گریه کنم مهم نیس واسش میخوابه اما من خیلی دوسش دارم هرچی بخواد فراهم میکنم نامزدم ولی به اصرار شوهرم باهاش رابطه جنسی کامل دارم اما خیلی مشکل داریم لطفا کمکم کنین نمدونم این زندگی فایده داره یا نه؟

پاسخ هم سوالی

بابت مشکلی که براتون ایجاد شده متاسفم.

اونچه مسلمه اینه که نباید این نشونه هاییکه گفتید رو دست کم بگیرید و حتما لازمه که اقدامی بکنید اما الان در زمان و شرایط خاصی هستید و چون برگزاری مراسم تغییر خاصی در وضعیت شما نمیده و شاید بنوعی برای مسائل آینده توجیهاتی رو هم فراهم کنه، شاید بهتر باشه که صبر کنید تا مراسم عروسی برگزار بشه.

در واقع مشکل شما کمی پیچیده شده.

از طرفی به مراسم عروسی بسیار نزدیکید و هر اقدامی ممکنه باعث بروز مشکلاتی برای مراسمتون میشه.

از طرف دیگه نوع رابطتون جوری بوده که راه برگشتی رو باقی نذاشته و در واقع وضعیت شما قبل و بعد از مراسم عروسی تغییری نمیکنه.

پیشنهاد ما در حال حاضر اینه که بهتره موضوع رو با یکی از نزدیکان مورد اعتماد و با تجربه مطرح کنید و چه بهتر که با یک مشاور حضوری هم صحبت کنید.

شما در وضعیت مهمی قرار دارید و نباید بهش بی توجهی کنید.

دقت کنید که باید تا قبل از بدنیا اومدن فرزند این مسائل حل بشه و بعد از بچه دار شدن خیلی حل کردن این مساله سخت تر میشه.

نظرات مردم و کاربران

بی نام(اطلاعات بیشتر)

بنظرم تموم کن این رابطه رو. زندگی الکی نیست.

!هنوز جونی و فرصت بهتر داری. مطمئن باش

منم هم .سن خودتم

بی نام(اطلاعات بیشتر)

حتما به مشاور مراجعه کنید همراه با همسرتون.

با این علایم ازدواج موفق و آینده خوبی انتظار نمیره

حتما اگر به این روال ادامه پیدا کرد مراسم ازدواجتون رو کنسل کنید و از خانوادتون بخواید تو این شرایط ازتون حمایت کنن.

موفق باشید

بی نام(اطلاعات بیشتر)

بنیان و اساس خانواده با این وضعیتی که شما میفرمایید اصلا تحکیم نداره و هر آن احتمال اینکه بعد از عروسی و قرار گرفتن در زیر یک سقف ، مشکلات و مصیبت های شما بیشتر بشه هست. و کسی که در دوران نامزدی این همه بی مسئولیت هست نسبت به همسر و زندگی ؛ مطمئنا بعد از عروسی و قرار گرفتن در بطن زندگی بدتر خواهد شد نه بهتر

بازهم اگه نکاتی هست که شما رو به ادامه زندگی با این فرد امیدوار میکنه بایستی این مسئله رو هر چه زودتر و قبل از بچه دار شدن حلش کنید تا امنیت و آسایش روحی و روانی فرزندتان را به مخاطره نندازید.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

عزیزم وقتی الان مشکل دارید بی شک درطول سالها زندگی مشترک مشکلات بیشتری به سراغ شما میاد بنطرمن حتما قبل از مراسم عروسی با طرف مقابلتون قشنگ صحبت کنید ومشکلاتتون رو حل کنید تا بدون مشکل رندگیتون رو شروع کنید.و کاش همه خانواده هابتونن بچه هاشون رو طوری تربیت کنن که متوجه بشن احترام به خانواده وارزش دادن به اون خیلی خوبه اما وقتی زندگی مشترک رو شروع کردن اول نیازهای زندگی خودش مطرح هست بد خانوادش عزیزم ارزوی خوشبختی برات دارم.

بی نام(اطلاعات بیشتر)

سلام مطمئن باشید چنین فردی در زندگی مشترک شما دچار مشکل میکنه...شتاب زده وعجولانه عمل نکنید....

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید