کنکور

کنکور و موضوعات مربوط به آن در 2 صفحه از وب سایت هم سوالی مطرح شده و میتوانید در این صفحات مطالبی در مورد کنکور پیدا کنید.

در زیر عناوین این مطالب بهمراه چند خط کوتاه از هر مطلب آمده است تا بتوانید مرتبط ترین مطالب با کنکور را یافته و از طریق لینکی که در زیر هر قسمت ارائه شده آن مطلب را مشاهده کنید.

مشاوره کنکور | نکات طلایی مطالعه و موفقیت در کنکور

مجموعه ای از نکات مشاوره ای برای نحوه برنامه ریزی، مطالعه و موفقیت در کنکور، تست زنی و شرکت در آزمون های آزمایشی

نکات طلایی برای آمادگی برای کنکور و موفقیت

کنکور، یکی از مهمترین چالش های زندگی پر چالش اکثر جوانان است. چالشی که تقریبا ذهن همه دانش آموزان و اولیای آنها را درگیر کرده و با ورود دانش آموز به دبیرستان و خصوصا سال کنکور این درگیری ذهنی به اوج خود می‌رسد.

اما باور کنید کنکور آن چیز دشوار و ترسناک که فکر می‌کنید نیست و با رعایت یک سری نکات اصولی خیلی راحت می توانید از پس آن بربیایید.

خوشبختانه شما هرچقدر هم به کنکور نزدیک باشید باز هم می توانید در اینترنت مثال هایی از رتبه های برتر بیابید که دیرتر از شما شروع کرده اند!

در هرکاری برای موفقیت شما نیاز به هدف دارید؛ هدف به شما توان تحمل سختی ها و انگیزه برای پیمودن ادامه راه را می‌دهد پس برای موفقیت در کنکور داشتن هدف الزامیست.

همه در طول سال کنکور به جایی می ‌رسند که ذهنشان خسته شده و دیگر حوصله درس را ندارند و در این هنگام ذهن شما برای فرار از درس سعی می‌کند خود را متقاعد کند که رشته مطلوبتان چندان هم خوب نیست و چیزی نیست که شما از این زندگی می ‌خواهید و این فکر به راحتی شما را از مطالعه منصرف می‌کند. ادامه مطلب

مشاوره انتخاب رشته کنکور | اهمیت انتخاب رشته و توجه به علایق

مقاله ای در رابطه با روزهای بعد از کنکور و اهمیت کسب آمادگی برای انتخاب رشته و توجه به علاقه در انتخاب رشته دانشگاه

نکاتی در مورد روزهای بعد از کنکور و انتخاب رشته دانشگاه

اکثر داوطلبان این آزمون در سنین نوجوانی و یعنی اوج هیجان و استرس قرار دارند و پیش خود فکر می کنند که همه چیز به کنکور وابسته است و اگر در کنکور شرکت نکنند، یعنی آینده ای وجود ندارد ولی بعد از چند سال متوجه اشتباه خود شده و می فهمند که کنکور مهمترین اتفاق برای تعیین سرنوشت آنها نبوده است.

کنکور تنها یک قدم برای رسیدن به دانشگاه است. همین و بس!

بعد از آزمون سخت و نفسگیر کنکور، داوطلبان بعد از کمی استراحت، می بایست بر روی انتخاب رشته و دانشگاه تمرکز کنند.

انتخابی که اگر اهمیتش بیشتر از خود کنکور نباشد، کمتر از آن هم نیست.

برای کسیکه در مرحله بعد از کنکور قرار دارد، آزمون کنکور با هر کیفیت و میزان موفقیتی، دیگر گذشته است و نباید احساسات مربوط به آن باعث شود که مرتکب اشتباه شده و مرحله مهم و طلایی انتخاب رشته را از دست بدهد. ادامه مطلب


جستجوی عبارت کنکور در گوگل

میتوانید از طریق پنل زیر، وب سایت هم سوالی را از طریق گوگل نیز جستجو کنید:

موقتا امکان ورود یا ثبت نام در سایت وجود ندارد.