لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

کلیپی خنده دار از گروه مهران مدیری

مهران مدیری بدون هیچ بزرگنمائی یا رقیبی، بزرگترین شخصیت طنز همه ی ادوار تاریخ ایران هست که علاوه بر تولید فیلم و سریال و مجموعه های طنز ماندگار و خاطره انگیز، شخصیت های طنز پر تعدادی رو هم به دنیای هنز و طنز ایران معرفی کرده.

هر چند که مثل هر انسان دیگه ای، مهران مدیری هم ایراداتی داشته و داره و بعضی از تولیداتش انتقاد برانگیز هم بوده اما بهرحال خروجی فعالیت های ایشون اینقد زیاد و قابل تحسین بوده که بدون هیچ شک و شبهه ای میشه اونو مرد طنز ایران نامید.

کلیپی که در زیر میبینید یکی از کلیپ های قشنگیه که گروه مهران مدیری تولید کردن. افرادی که هر کدوم قطعا هنر و ویژگی های منحصر به فرد خودشون رو دارن اما بهرحال درخشش و هنر خودشون رو مدیون مهران مدیری هستن.

تو این کلیپ طنز، مقوله فخر فروشی آدم ها نسبت به دارایی هاشون رو به دنیای بیماری ها هم سرایت داده که افراد بواسطه بیماری ها و مشکلات اصطلاحا ضایع خودشون شرمنده هستن.

هنرمندان و بازیگران کلیپ طنز کچلی کی داره؟

متاسفانه نام نویسنده ی این کلیپ رو نمیدونیم اما قطعا نویسنده های قوی ای که در کنار این بازیگران هنرمند و توانا قرار گرفتن در موفقیت این مجموعه های طنز بسیار موثر هستند.

دانلود کلیپ "کچلی کی داره؟"

پیشنهاد میکنیم حتما بقیه کلیپ های طنز سایت خصوصا کلیپ خنده دار «برادر من، عزیز من، بی ناموس!» مهران مدیری رو هم تماشا کنید.

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید