لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

چطوری یک گوشی رایگان بصورت هدیه دریافت کنیم؟

خرید گوشی رایگان، دریافت گوشی رایگان، گوشی رایگان دانش آموزی و ... شاید باورتون نشه ولی اینا بخشی از عبارات جستجو شده توسط مردم تو گوگل هست.

گوشی رایگان

واقعا چه فرایندی باید در ذهن و مغز ما اتفاق بیفته که تصور کنیم سایتی، مرکزی، شخصی، ارگانی، سازمانی، فروشگاهی و ... میاد به مردم گوشی رایگان هدیه میده؟

واقعا چطور شد که ما مردم که اینقد ادعای تیز هوشی و زرنگی داریم، اینقدر راحت فریب میخوریم و تصور میکنیم واقعا راهی وجود داره که کسی به ما یک گوشی رایگان بده؟

بله تو دنیا خیلی از خدمات رایگان رو داریم. خود سایت ما هم یک نمونه از اون هست و میتونید صفحه ی خدمات رایگان و آنلاین سایت رو ببینید تا با خدمات رایگان ما آشنا بشید. حتی ما تو همین کشور خودمون هم یه سری کالاهای رایگان هم داریم. مثلا نذری خودش یک نمونه از یک هدیه رایگان هست.

اما داستان همه ی این خدمات و کالاهای رایگان خیلی با گوشی رایگان فرق داره چون :

  1. گوشی یک کالای گران قیمت هست.
  2. هر گوشی با وجود هزینه ی زیاد، فقط برای یک نفر هست.
  3. در نظر مردم، هدیه دادن گوشی به کسی، جزء اموری که براش ثواب اخروی در نظر گرفته باشن، نیست.

ما در هم سوالی کلی خدمات رایگان داریم اما این خدمات برای همه ی مردم ایران در دسترس هست و این نیست که با صرف کلی هزینه و زمان و انرژی فقط به یک نفر خدمت کرده باشیم. ضمن اینکه کاربران سایت ما، سعی میکنن از هر طرقی میتونن از هم سوالی حمایت مالی یا غیر مالی کنند. (روش های حمایت از سایت).

گوشی رایگان برای دانش آموزان نیازمند

بله تهیه گوشی و تبلت رایگان در دوران کرونا میتونست بعنوان یک اقدام خداپسندانه به حساب بیاد اما با توجه به هزینه های بالای این کار و گسترش فقر تو کشورمون، حتی هدیه گوشی رایگان به نیازمندان هم خیلی واجب به نظر نمیرسید و آدم های نیکوکار میتونستن از روش های بهتری، با هزینه ی کمتر، به افراد بیشتری خدمات ارائه بدن.

گوشی رایگان از دیجیکالا؟

دیجی کالا جیب ما رو نزنه ما ازش راضی هستیم. چرا باید بیاد به ما گوشی رایگان بده؟

بدون ثبت نام!

طرف میخواد گوشی رایگان بگیره اما حتی نمیخواد زحمت ثبت نام کردن رو هم بکشه. یعنی نه تنها دنبال گوشی رایگان هست بلکه این قید رو هم گذاشته که بدون ثبت نام باشه. یعنی یه دکمه رو بزنه و سیستم بطور هوشمند همه چی رو خودش تشخیص بده و یک عدد گوشی بصورت کادو شده درب منزل بهشون تحویل بده!

گردونه ی شانس!

ملتی که دنبال یک گردونه ی شانس میگردن که بتونن از طریق اون گوشی اپل رایگان هدیه بگیرن، واقعا چطوری میتونن تو دنیای امروز پیشرفت کنن؟

مردم کشور های توسعه یافته یا در حال توسعه، دنبال ساخت و تولید و پیشرفت هستن تا از طریق تولیداتشون و تکنولوژی به روزشون، سرمایه های ملت های دیگه رو به سمت خودشون جذب کنن و خودشون و کشورشون رو ثروتمند تر کنن؛ اما میبینیم که تو ایران عده ای اینطور دنبال مفت بری و راه های میون بر میگردن تا گوشی رایگان برنده شن!

گوشی رایگانی وجود نداره!

به قول قدیمی ها، پنیر مفت فقط تو تله موش پیدا میشه. هیچ گوشی رایگانی وجود نداره. همونطورکه هیچ سایت رایگانی وجود نداره و اگر هم سوالی خدمات سایت رایگان رو ارائه میده در کنارش منافع خودش رو لحاظ میکنه.

گوشی موبایل یک کالای گرون قیمت هست و هیچ نوع منافع مشترکی وجود نداره که باعث بشه کسی به شما گوشی موبایل رایگان بده. پس گشتم نبود، نگرد نیست!

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید