لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

پاسخ رایگان به سوالات شما

پرسش و پاسخ رایگان

پرسش و پاسخ رایگان، یکی از اصلی ترین خدمات رایگان هم سوالی برای بازدیدکنندگان آن است.

شما می توانید بصورت کاملا رایگان و بدون نیاز به ثبت نام، سوال خود را بصورت کاملا خصوصی و محرمانه طرح کرده و جواب آن را توسط تیم هم سوالی، و در صورت نیاز، از کاربران آن دریافت کنند.

برای پرسش سوال فقط کافیست به صفحه ی چت آنلاین سایت مراجعه کنید

پرسش از کاربران

تحت شرایطی میتوان علاوه بر دریافت نظرات سایت در مورد یک مسأله، از نظر سایر کاربران سایت هم در موضوع مورد سوال، نظرخواهی کرد.

در صورتیکه مایل بودید از نظر کاربران هم استفاده کنید، این موضوع رو در متن سوالتون ذکر کنید.

مزایای پرسش سوال از کاربران

 1. تنوع پاسخ ها

  سوال شما توسط بازدیدکنندگان هم سوالی مشاهده شده و پاسخ های متفاوتی از افراد با نظرات و تجربیات مختلف دریافت می کند.

 2. قابل استفاده برای همه

  همه ی کاربران علاوه بر اینکه سوال شما را مشاهده می کنند، سایر جواب ها را نیز خواهند دید و بنوعی سوال شما و جواب های داده شده به آن، بصورت یک مرجع آموزشی مفید، همیشه باقی خواهد ماند.

 3. امکان پاسخ به جواب ها

  شما نیز همانند سایر کاربران امکان ارسال پاسخ و نظر خود زیر سوال خودتان را دارید و به این صورت می توانید توضیحات اضافه تر یا نظرتان در مورد جواب های دیگران را، منتشر کنید.

مشاهده نمونه موضوعات و نظرات کاربران

هم سوالی از طریق دریافت پیام ها و کامنت ها و همچنین بخش نظرسنجی، اقدام به جمع آوری نظرات و جواب های کاربران خود میکنه.

با مراجعه به این صفحات میتونید نمونه اونها رو مشاهده کنید و نظرات خودتون رو هم به صورت متنی یا با انتخاب گزینه ها، با دیگران به اشتراک بذارید.

سوال و جواب

شما می توانید برای اشتراک گذاری نظرات و تجربیات خود، بدون اینکه شخصی سوالی را طرح کند، خودتان سوالی را طرح و پاسخ آنرا ارائه دهید.

بعنوان مثال اگر تمایل دارید که تجربه خودتان در پاک کردن رنگ از روی لباس را با دیگران در میان بگذارید، می توانید یک سوال عمومی در این زمینه طرح و سپس خودتان به آن پاسخ دهید.

برای استفاده از این امکان، به صفحه اشتراک گذاری تجربیات مراجعه کنید.

قوانین پرسش و پاسخ

 1. تمام قوانین نوشته یا نانوشته هم سوالی بر مبنای مصلحت سایت، مصلحت کاربران و قوانین کشور است و تمام سختگیری ها صرفا برای افزایش رضایت کاربران و بهبود عملکرد سایت، اتخاذ شده است.
 2. هدف هم سوالی پاسخگوی رایگان به سوالات کاربران خود بعنوان یک راهنما و مشاور است اما نه به این معنا که اینجا محل پاسخگویی به هر تعداد سوالی و در هر موضوعی باشد. بعنوان مثال، هم سوالی محل پاسخ به تکالیف درسی دانش آموزان یا دانشجویان نیست و فقط تا حد توان، امکان راهنمایی و مشاوره را دارد.
 3. در هم سوالی، حتی یک کاراکتر هم بدون تائید ادمین وب سایت، منتشر نخواهد شد. لذا در صورتیکه کسی بقصد اختلال در عملکرد سایت، اقدام به ایجاد سوال یا ارسال جواب کند، نهایتا موفق به ایجاد خللی در عملکرد سایت نخواهد شد.
 4. در هم سوالی نهایت تلاش خود را خواهیم کرد که بهترین جواب ها را برای سوالات روزمره عزیزان هموطن فراهم کنیم. اما این به معنی این نیست که ما قادر به پاسخ به همه سوالات هستیم و یا همه سوالات شما امکان دریافت پاسخ رایگان را خواهند داشت.

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید