مهمان مهمان عزیز، خوش آمدید
( ثبت نام ورود )
پرسش رایگان سوال
هم سوالی

هم سوالی

آموزش مجازی به روش پرسش و پاسخ و گلچینی از بهترین پاسخ ها به سوالات روزمره

هم سوالی

طراحی رایگان سایت با هاست و دامنه رایگان

تعجب نکنید!

ما آمادگی اینو داریم که با شرایطی، با شما همکاری کرده و یک وب سایت رایگان با هاست و دامنه رایگان برای شما ایجاد کنیم.

شرایط دریافت سایت رایگان

در صورتیکه شما بعنوان نویسنده سایت با ما همکاری کنید و در ازای نوشته های خود مبلغی دریافت نکنید، ما این آمادگی را داریم که متناسب با میزان و نوع خدماتی که ارائه میدهید، برای شما یک وب سایت رایگان با دامنه و هاست رایگان ایجاد کنیم.

توضیح بیشتر اینکه، اگر شما توانایی نویسندگی دارید، میتونیم با هم یک همکاری مشترک کنیم و شما برای ما بنویسید و ما برای شما سایت طراحی کنیم.

مشخصات سایت رایگان

طبیعتا ما توانایی طراحی و تولید هر نوع سایتی با هر کیفیتی که نیاز داشته باشید را داریم. بهمین خاطر ابتدا شما سایتی که مد نظر دارید را مطرح میکنید و ما تعداد مقالاتی که در ازای آن از شما خواهیم خواست را مشخص میکنیم. در حقیقت هر چه وب سایت بزرگتر و پیشرفته تری بخواهید، می بایست تعداد مقالات بیشتری برای ما بنویسید.

ارزونترین سایت

در کمترین حالت همکاری، برای داشتن یک سایت تک صفحه با دیزاین دلخواه شما، که هزینه تهیه دامنه ir و هاست آن با ما بوده و به رایگان توسط خود ما مدیریت شود، نیاز به نوشتن حدود 30 مقاله خواهید داشت.

نکته مهم

هم سوالی در پذیرش پیشنهاد شما مختار بوده و در زمان هایی که فشار کاری زیادتر باشد، امکان انجام سریع این نوع همکاری را نخواهد داشت.

یک پیشنهاد خوب دیگه!

ثبت آگهی و رپورتاژ آگهی رایگان برای شما

سایر صفحات

در صورتیکه در مورد این مطلب، سوال یا نظری قابل انتشار و عمومی دارید از طریق قسمت کامنت در پائین صفحه مطرح کنید. تمامی کامنت ها خوانده شده و بهمراه پاسخشان منتشر می شوند. اما در صورتیکه مطلب مورد نظرتان خصوصیست یا مربوط به این متن نیست میتوانید از دو روش پرسش عمومی یا خصوصی استفاده کنید.

کلمات کلیدی

(با کلیک بر روی هر کلمه میتوانید تمام مطالب وب سایت در مورد آن کلمه را مشاهده کنید)

نظرات کاربران

تعداد نظرات: ?

با ارسال نظرات و تجربیات خود در پر بار تر شدن وب سایت ما را یاری دهید. تمامی نظرات کاربران بدقت خوانده شده و در صورت عدم مغایرت با قوانین کشور و وب سایت، منتشر خواهند شد.