لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

نظرتون در مورد طراحی سایت هم سوالی چیه؟

نظرسنجی ها در چند روز گذشته به سایت اضافه شده اند و بهمین علت تعداد شرکت کنندگان آنها فعلا کم است. لطفا با مشارکت در نظرسنجی ها، به افزایش دقت آمار آنها کمک کنید.

در طراحی سایت "هم سوالی" ما بیش از هر چیزی به سبکی و بهینگی صفحات سایت توجه داشتیم. ضمن اینکه سعی شده صفحات در حد ممکن خلوت باشن و ضمنا هیچ نوع تبلیغ آزار دهنده ای هم در صفحات وجود نداره.

با این توضیحات نظرتون در مورد ظاهر سایت "هم سوالی" چیه؟

بر روی گزینه مد نظرتون کلیک کنید:

نتیجه نظرسنجی تا این لحظه

رتبهگزینهنتیجه
1عالیه60 درصد (12 رأی)
2خوبه15 درصد (3 رأی)
3متوسط15 درصد (3 رأی)
4بد5 درصد (1 رأی)
5افتضاح5 درصد (1 رأی)

بازگشت به صفحه ی لیست نظر سنجی ها

اگر شما در نظرسنجی "نظرتون در مورد طراحی سایت هم سوالی چیه؟" شرکت کنید چه تغییری تو نتایج اتفاق میفته؟

در ادامه نتیجه نظرسنجی با توجه به تمام احتمالات ممکن رأی شما، بررسی میشه.

دقت داشته باشید که با توجه به تعداد شرکت کنندگان نظرسنجی های سایت، هر یک نظر و رأی تاثیر قابل توجهی بر روی نتایج خواهد داشت.

عالیه => 60%

اگر به گزینه ی 1 یعنی گزینه ی عالیه رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 13 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 60 به 61.9 درصد افزایش خواهید داد.

خوبه => 15%

اگر به گزینه ی 2 یعنی گزینه ی خوبه رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 4 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 15 به 19.0 درصد افزایش خواهید داد.

متوسط => 15%

اگر به گزینه ی 3 یعنی گزینه ی متوسط رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 4 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 15 به 19.0 درصد افزایش خواهید داد.

بد => 5%

اگر به گزینه ی 4 یعنی گزینه ی بد رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 2 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 5 به 9.5 درصد افزایش خواهید داد.

افتضاح => 5%

اگر به گزینه ی 5 یعنی گزینه ی افتضاح رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 2 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 5 به 9.5 درصد افزایش خواهید داد.

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید