لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

آیا از عملکردتون تو زندگی راضی هستید یا خیر؟

نظرسنجی ها در چند روز گذشته به سایت اضافه شده اند و بهمین علت تعداد شرکت کنندگان آنها فعلا کم است. لطفا با مشارکت در نظرسنجی ها، به افزایش دقت آمار آنها کمک کنید.

یکی از صفات بد از نظر مردم، از خود راضی بودنه! اما واقعیت اینه که یکی از معیارها و ملاک های مهم خوشبختی اینه که شما خودتون از خودتون و زندگیتون راضی باشید.

در واقع اگر از خود راضی نیستید، پس احتمالا احساس خوشبختی هم ندارید!

با این توضیحات، لطفا بفرمائید آیا از عملکرد خودتون تا اینجای زندگیتون راضی هستید یا نه؟

بر روی گزینه مد نظرتون کلیک کنید:

نتیجه نظرسنجی تا این لحظه

رتبهگزینهنتیجه
1اصلا50 درصد (13 رأی)
2نه چندان19.2 درصد (5 رأی)
3زیاد15.3 درصد (4 رأی)
4خیلی زیاد7.6 درصد (2 رأی)
5تقریبا7.6 درصد (2 رأی)

بازگشت به صفحه ی لیست نظر سنجی ها

اگر شما در نظرسنجی "آیا از عملکردتون تو زندگی راضی هستید یا خیر؟" شرکت کنید چه تغییری تو نتایج اتفاق میفته؟

در ادامه نتیجه نظرسنجی با توجه به تمام احتمالات ممکن رأی شما، بررسی میشه.

دقت داشته باشید که با توجه به تعداد شرکت کنندگان نظرسنجی های سایت، هر یک نظر و رأی تاثیر قابل توجهی بر روی نتایج خواهد داشت.

خیلی زیاد => 7.6%

اگر به گزینه ی 1 یعنی گزینه ی خیلی زیاد رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 3 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 7.6 به 11.1 درصد افزایش خواهید داد.

زیاد => 15.3%

اگر به گزینه ی 2 یعنی گزینه ی زیاد رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 5 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 15.3 به 18.5 درصد افزایش خواهید داد.

تقریبا => 7.6%

اگر به گزینه ی 3 یعنی گزینه ی تقریبا رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 3 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 7.6 به 11.1 درصد افزایش خواهید داد.

نه چندان => 19.2%

اگر به گزینه ی 4 یعنی گزینه ی نه چندان رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 6 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 19.2 به 22.2 درصد افزایش خواهید داد.

اصلا => 50%

اگر به گزینه ی 5 یعنی گزینه ی اصلا رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 14 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 50 به 51.8 درصد افزایش خواهید داد.

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید