لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

نظرتون در مورد مشاوره های سایت هم سوالی چیه؟

نظرسنجی ها در چند روز گذشته به سایت اضافه شده اند و بهمین علت تعداد شرکت کنندگان آنها فعلا کم است. لطفا با مشارکت در نظرسنجی ها، به افزایش دقت آمار آنها کمک کنید.

سرویس رایگان یکی از چندین و چند خدمات رایگان "هم سوالی" به کاربرانش هست.

اگر تا الان از این سرویس استفاده نکردید میتونید براحتی و بدون نیاز به ثبت نام یا ارائه اطلاعات، سوال و درخواستتون رو از طریق صفحه ی چت آنلاین، برای ما ارسال کنید اما اگر سابقه دریافت مشاوره رو دارید خوشحال میشیم نظرتون رو در مورد مشاوره ای که دریافت کردید بفرمائید.

بر روی گزینه مد نظرتون کلیک کنید:

نتیجه نظرسنجی تا این لحظه

رتبهگزینهنتیجه
1عالی بود41.1 درصد (7 رأی)
2افتضاح بود35.2 درصد (6 رأی)
3خوب بود11.7 درصد (2 رأی)
4متوسط بود5.8 درصد (1 رأی)
5بد بود5.8 درصد (1 رأی)

بازگشت به صفحه ی لیست نظر سنجی ها

اگر شما در نظرسنجی "نظرتون در مورد مشاوره های سایت هم سوالی چیه؟" شرکت کنید چه تغییری تو نتایج اتفاق میفته؟

در ادامه نتیجه نظرسنجی با توجه به تمام احتمالات ممکن رأی شما، بررسی میشه.

دقت داشته باشید که با توجه به تعداد شرکت کنندگان نظرسنجی های سایت، هر یک نظر و رأی تاثیر قابل توجهی بر روی نتایج خواهد داشت.

عالی بود => 41.1%

اگر به گزینه ی 1 یعنی گزینه ی عالی بود رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 8 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 41.1 به 44.4 درصد افزایش خواهید داد.

خوب بود => 11.7%

اگر به گزینه ی 2 یعنی گزینه ی خوب بود رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 3 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 11.7 به 16.6 درصد افزایش خواهید داد.

متوسط بود => 5.8%

اگر به گزینه ی 3 یعنی گزینه ی متوسط بود رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 2 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 5.8 به 11.1 درصد افزایش خواهید داد.

بد بود => 5.8%

اگر به گزینه ی 4 یعنی گزینه ی بد بود رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 2 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 5.8 به 11.1 درصد افزایش خواهید داد.

افتضاح بود => 35.2%

اگر به گزینه ی 5 یعنی گزینه ی افتضاح بود رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 7 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 35.2 به 38.8 درصد افزایش خواهید داد.

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید