لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

طرفدار کدوم تیم ایرانی هستید؟ هیچ تیمی؟

نظرسنجی ها در چند روز گذشته به سایت اضافه شده اند و بهمین علت تعداد شرکت کنندگان آنها فعلا کم است. لطفا با مشارکت در نظرسنجی ها، به افزایش دقت آمار آنها کمک کنید.

شاید سوال خیلی کلیشه ای باشه که کسی بپرسه طرفدار کدوم تیم هستید؟ اما به دو دلیل برای ما مهمه که نظر کاربران و مردم رو در این زمینه بدونیم.

  1. مؤسس سایت "هم سوالی" یعنی آقای علی متقی پور، یک استقلالی هستن که معتقدن تفاوت طرفدارهای پرسپولیس و استقلال اونقدی که ادعا میشه نیست و میشه گفت از هر 100 نفری که طرفدار "جدی" یکی از این دو تیم هستن، 55 نفر پرسپولیسی و 45 نفر استقلالی هستن.
  2. به اعتقاد ما، برخلاف تبلیغات و ادعاها، تیم های فوتبال ایران طرفدار زیادی ندارن و اعداد چند ده میلیونی ایکه گفته میشه معتبر نیستن. در حقیقت از نظر ما کل طرفداران فوتبال ایران هم چهل میلیون نفر نمیشن چه برسه طرفداران فقط یک تیم!

حالا با این توضیحات، شما طرفدار کدوم تیم هستید؟ دقت کنید که گزینه هیچ تیمی هم داریم!

بر روی گزینه مد نظرتون کلیک کنید:

نتیجه نظرسنجی تا این لحظه

رتبهگزینهنتیجه
1استقلال55.1 درصد (54 رأی)
2پرسپولیس34.6 درصد (34 رأی)
3سپاهان4.0 درصد (4 رأی)
4هیچ تیمی!3.0 درصد (3 رأی)
5تراکتور2.0 درصد (2 رأی)
6آلومینیوم اراک1.0 درصد (1 رأی)
7تیم های خوزستانی0 درصد (0 رأی)
8تیم های شمالی0 درصد (0 رأی)
9سایر تیم ها0 درصد (0 رأی)

بازگشت به صفحه ی لیست نظر سنجی ها

اگر شما در نظرسنجی "طرفدار کدوم تیم ایرانی هستید؟ هیچ تیمی؟" شرکت کنید چه تغییری تو نتایج اتفاق میفته؟

در ادامه نتیجه نظرسنجی با توجه به تمام احتمالات ممکن رأی شما، بررسی میشه.

دقت داشته باشید که با توجه به تعداد شرکت کنندگان نظرسنجی های سایت، هر یک نظر و رأی تاثیر قابل توجهی بر روی نتایج خواهد داشت.

آلومینیوم اراک => 1.0%

اگر به گزینه ی 1 یعنی گزینه ی آلومینیوم اراک رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 2 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 1.0 به 2.0 درصد افزایش خواهید داد.

استقلال => 55.1%

اگر به گزینه ی 2 یعنی گزینه ی استقلال رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 55 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 55.1 به 55.5 درصد افزایش خواهید داد.

پرسپولیس => 34.6%

اگر به گزینه ی 3 یعنی گزینه ی پرسپولیس رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 35 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 34.6 به 35.3 درصد افزایش خواهید داد.

سپاهان => 4.0%

اگر به گزینه ی 4 یعنی گزینه ی سپاهان رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 5 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 4.0 به 5.0 درصد افزایش خواهید داد.

تراکتور => 2.0%

اگر به گزینه ی 5 یعنی گزینه ی تراکتور رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 3 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 2.0 به 3.0 درصد افزایش خواهید داد.

تیم های خوزستانی => فعلا صفر درصد!

اگر به گزینه ی 6 یعنی گزینه ی تیم های خوزستانی رأی بدید اولین نفری خواهید بود که به این گزینه رأی داده و تعداد آراء این گزینه به عدد یک! خواهد رسید.

رأی شما درصد آرای این گزینه را از صفر به 1.0 درصد افزایش خواهد داد. یعنی یک رأی شما به این گزینه معادل 1.0 درصد است!

تیم های شمالی => فعلا صفر درصد!

اگر به گزینه ی 7 یعنی گزینه ی تیم های شمالی رأی بدید اولین نفری خواهید بود که به این گزینه رأی داده و تعداد آراء این گزینه به عدد یک! خواهد رسید.

رأی شما درصد آرای این گزینه را از صفر به 1.0 درصد افزایش خواهد داد. یعنی یک رأی شما به این گزینه معادل 1.0 درصد است!

سایر تیم ها => فعلا صفر درصد!

اگر به گزینه ی 8 یعنی گزینه ی سایر تیم ها رأی بدید اولین نفری خواهید بود که به این گزینه رأی داده و تعداد آراء این گزینه به عدد یک! خواهد رسید.

رأی شما درصد آرای این گزینه را از صفر به 1.0 درصد افزایش خواهد داد. یعنی یک رأی شما به این گزینه معادل 1.0 درصد است!

هیچ تیمی! => 3.0%

اگر به گزینه ی 9 یعنی گزینه ی هیچ تیمی! رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 4 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 3.0 به 4.0 درصد افزایش خواهید داد.

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید