لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

آیا وضعیت مالی بهتری دارید یا وضعیت سلامتی؟

نظرسنجی ها در چند روز گذشته به سایت اضافه شده اند و بهمین علت تعداد شرکت کنندگان آنها فعلا کم است. لطفا با مشارکت در نظرسنجی ها، به افزایش دقت آمار آنها کمک کنید.

معمولا افراد از وضعیت مالی خودشون راضی نیستن حتی اگر وضع مالیشون نسبت به خیلی های دیگه بهتر باشه. اما در نقطه برعکسش، اکثر افراد از میزان سلامتی خودشون راضی هستن و احساس سلامتی بالایی دارن.

به بیان دیگه میشه گفت اکثر مردم خودشون رو فقیر تر و سالمتر از چیزیکه هستن میبینن. این در حالیه که بنا بر استاندارد های سلامتی در دنیای امروز، تقریبا اکثر مردم جهان سوم از سلامتی کامل برخوردار نیستن!

بدون توجه به توضیحاتی که دادیم و از نظر حس درونی خودتون، آیا وضعیت سلامتی بهتری دارید یا وضعیت مالی بهتری؟

بر روی گزینه مد نظرتون کلیک کنید:

نتیجه نظرسنجی تا این لحظه

رتبهگزینهنتیجه
1وضعیت سلامتیم بهتره43.7 درصد (14 رأی)
2نمیدونم کدوم بهتره43.7 درصد (14 رأی)
3وضعیت مالیم بهتره12.5 درصد (4 رأی)

بازگشت به صفحه ی لیست نظر سنجی ها

اگر شما در نظرسنجی "آیا وضعیت مالی بهتری دارید یا وضعیت سلامتی؟" شرکت کنید چه تغییری تو نتایج اتفاق میفته؟

در ادامه نتیجه نظرسنجی با توجه به تمام احتمالات ممکن رأی شما، بررسی میشه.

دقت داشته باشید که با توجه به تعداد شرکت کنندگان نظرسنجی های سایت، هر یک نظر و رأی تاثیر قابل توجهی بر روی نتایج خواهد داشت.

وضعیت مالیم بهتره => 12.5%

اگر به گزینه ی 1 یعنی گزینه ی وضعیت مالیم بهتره رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 5 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 12.5 به 15.1 درصد افزایش خواهید داد.

وضعیت سلامتیم بهتره => 43.7%

اگر به گزینه ی 2 یعنی گزینه ی وضعیت سلامتیم بهتره رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 15 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 43.7 به 45.4 درصد افزایش خواهید داد.

نمیدونم کدوم بهتره => 43.7%

اگر به گزینه ی 3 یعنی گزینه ی نمیدونم کدوم بهتره رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 15 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 43.7 به 45.4 درصد افزایش خواهید داد.

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید