لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

آیا از جنسیت خودتون راضی هستید یا خیر؟

نظرسنجی ها در چند روز گذشته به سایت اضافه شده اند و بهمین علت تعداد شرکت کنندگان آنها فعلا کم است. لطفا با مشارکت در نظرسنجی ها، به افزایش دقت آمار آنها کمک کنید.

برای بسیاری از افراد، خصوصا برای آقایون، سخته که بخوان بگن از جنسیتشون ناراضی هستن! تو جوامع نه چندان پیشرفته مثه جامعه ما، معمولا این حس در خانوم ها وجود داره که حقشون خورده شده و بهشون ظلم شده و فرصت های برابری برای پیشرفت و زندگی، در مقایسه با آقایون، نداشته و ندارن.

اما آقایون هم همیشه با پیش کشیدن مسائلی مثل سربازی، مهریه، هزینه های ازدواج و زندگی و ... میگن که مرد بودن هم خیلی سختی ها داره.

حالا فارغ از اینکه چقد نظرات دیگران درست یا غلط باشه، بعنوان حس شخصی خودتون و با توجه به جامعه و شرایطی که توش زندگی میکنید، آیا از جنسیتتون راضی هستید؟

اگر جنسیتتون نامشخص هست یا نمیخواهید اعلامش کنید، میتونید از دو گزینه ی انتهایی که بدون جنسبت هستن، استفاده کنید.

بر روی گزینه مد نظرتون کلیک کنید:

نتیجه نظرسنجی تا این لحظه

رتبهگزینهنتیجه
1خانوم - راضی32.6 درصد (16 رأی)
2آقا - راضی30.6 درصد (15 رأی)
3آقا - ناراضی18.3 درصد (9 رأی)
4خانوم - ناراضی16.3 درصد (8 رأی)
5راضی2.0 درصد (1 رأی)
6ناراضی0 درصد (0 رأی)

بازگشت به صفحه ی لیست نظر سنجی ها

اگر شما در نظرسنجی "آیا از جنسیت خودتون راضی هستید یا خیر؟" شرکت کنید چه تغییری تو نتایج اتفاق میفته؟

در ادامه نتیجه نظرسنجی با توجه به تمام احتمالات ممکن رأی شما، بررسی میشه.

دقت داشته باشید که با توجه به تعداد شرکت کنندگان نظرسنجی های سایت، هر یک نظر و رأی تاثیر قابل توجهی بر روی نتایج خواهد داشت.

آقا - راضی => 30.6%

اگر به گزینه ی 1 یعنی گزینه ی آقا - راضی رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 16 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 30.6 به 32 درصد افزایش خواهید داد.

آقا - ناراضی => 18.3%

اگر به گزینه ی 2 یعنی گزینه ی آقا - ناراضی رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 10 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 18.3 به 20 درصد افزایش خواهید داد.

خانوم - راضی => 32.6%

اگر به گزینه ی 3 یعنی گزینه ی خانوم - راضی رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 17 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 32.6 به 34 درصد افزایش خواهید داد.

خانوم - ناراضی => 16.3%

اگر به گزینه ی 4 یعنی گزینه ی خانوم - ناراضی رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 9 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 16.3 به 18 درصد افزایش خواهید داد.

راضی => 2.0%

اگر به گزینه ی 5 یعنی گزینه ی راضی رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 2 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 2.0 به 4 درصد افزایش خواهید داد.

ناراضی => فعلا صفر درصد!

اگر به گزینه ی 6 یعنی گزینه ی ناراضی رأی بدید اولین نفری خواهید بود که به این گزینه رأی داده و تعداد آراء این گزینه به عدد یک! خواهد رسید.

رأی شما درصد آرای این گزینه را از صفر به 2 درصد افزایش خواهد داد. یعنی یک رأی شما به این گزینه معادل 2 درصد است!

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید