لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

آیا از شغل خودتون راضی هستید یا خیر؟

نظرسنجی ها در چند روز گذشته به سایت اضافه شده اند و بهمین علت تعداد شرکت کنندگان آنها فعلا کم است. لطفا با مشارکت در نظرسنجی ها، به افزایش دقت آمار آنها کمک کنید.

تو ایران میزان درآمد افراد و هزینه هاشون هیچ تناسبی نداره و اکثر افراد دچار مشکلات اقتصادی هستن و به همین دلیل دنبال راه هایی برای افزایش درآمدشون هستن.

قطعا مهمترین دلیلی که افراد کار میکنن اینه که درآمدی داشته باشن که بتونه هزینه های زندگیشون رو پوشش بده و طبیعتا وقتی این درآمد و حقوق کافی نباشه، افراد از شغل و کارهایی که میکنن هم ناراضی هستن.

اما سوال ما اینه که بدون توجه به بحث درآمد، آیا از شغل و کاری که میکنید راضی هستید یا نه؟

برای عزیزانی که شاغل نیستن هم دو گزینه در انتها وجود داره.

بر روی گزینه مد نظرتون کلیک کنید:

نتیجه نظرسنجی تا این لحظه

رتبهگزینهنتیجه
1بدون رضایت شخصی، بیکارم21.4 درصد (9 رأی)
2خیلی زیاد19.0 درصد (8 رأی)
3تقریبا19.0 درصد (8 رأی)
4زیاد14.2 درصد (6 رأی)
5اصلا9.5 درصد (4 رأی)
6بخاطر تحصیل یا شرایط دیگه، بصورت خودخواسته بیکارم9.5 درصد (4 رأی)
7نه چندان7.1 درصد (3 رأی)

بازگشت به صفحه ی لیست نظر سنجی ها

اگر شما در نظرسنجی "آیا از شغل خودتون راضی هستید یا خیر؟" شرکت کنید چه تغییری تو نتایج اتفاق میفته؟

در ادامه نتیجه نظرسنجی با توجه به تمام احتمالات ممکن رأی شما، بررسی میشه.

دقت داشته باشید که با توجه به تعداد شرکت کنندگان نظرسنجی های سایت، هر یک نظر و رأی تاثیر قابل توجهی بر روی نتایج خواهد داشت.

خیلی زیاد => 19.0%

اگر به گزینه ی 1 یعنی گزینه ی خیلی زیاد رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 9 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 19.0 به 20.9 درصد افزایش خواهید داد.

زیاد => 14.2%

اگر به گزینه ی 2 یعنی گزینه ی زیاد رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 7 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 14.2 به 16.2 درصد افزایش خواهید داد.

تقریبا => 19.0%

اگر به گزینه ی 3 یعنی گزینه ی تقریبا رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 9 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 19.0 به 20.9 درصد افزایش خواهید داد.

نه چندان => 7.1%

اگر به گزینه ی 4 یعنی گزینه ی نه چندان رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 4 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 7.1 به 9.3 درصد افزایش خواهید داد.

اصلا => 9.5%

اگر به گزینه ی 5 یعنی گزینه ی اصلا رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 5 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 9.5 به 11.6 درصد افزایش خواهید داد.

بدون رضایت شخصی، بیکارم => 21.4%

اگر به گزینه ی 6 یعنی گزینه ی بدون رضایت شخصی، بیکارم رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 10 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 21.4 به 23.2 درصد افزایش خواهید داد.

بخاطر تحصیل یا شرایط دیگه، بصورت خودخواسته بیکارم => 9.5%

اگر به گزینه ی 7 یعنی گزینه ی بخاطر تحصیل یا شرایط دیگه، بصورت خودخواسته بیکارم رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 5 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 9.5 به 11.6 درصد افزایش خواهید داد.

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید