لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

آیا از وضعیت تأهلتون راضی هستید یا خیر؟

نظرسنجی ها در چند روز گذشته به سایت اضافه شده اند و بهمین علت تعداد شرکت کنندگان آنها فعلا کم است. لطفا با مشارکت در نظرسنجی ها، به افزایش دقت آمار آنها کمک کنید.

شما ممکنه مجرد یا متأهل باشید. ممکنه سابقه ازدواج داشته باشید یا نه. ممکنه در سنی که بتونید ازدواج کنید قرار داشته باشید یا نه. حالات مختلفی برای هر فردی وجود داره. اما اینجا میخواهیم در این مورد بپرسیم که آیا از وضعیتی که دارید راضی هستید؟ یعنی اگر مجردید، آیا از مجرد بودنتون راضی هستید؟ اگر متأهلید چطور؟ اگر جدا شدید چطور؟ اگر خدایی نکرده همسرتون فوت شده، از تنهائیتون راضی هستید یا نه؟

به بیان خلاصه، هر وضعیتی از ازدواج یا عدم ازدواج یا طلاق یا ... رو دارید آیا ازش راضی هستید یا خیر؟

دقت کنید که فقط در مورد رضایت از این بخش از زندگیتون سوال شده و مثلا عدم رضایتتون از وضعیت مالیتون یک بحث جدایی از رضایت یا عدم رضایتتون از وضعیت تأهلتون هست.

بر روی گزینه مد نظرتون کلیک کنید:

نتیجه نظرسنجی تا این لحظه

رتبهگزینهنتیجه
1خیلی زیاد50 درصد (8 رأی)
2تقریبا18.7 درصد (3 رأی)
3اصلا18.7 درصد (3 رأی)
4نه چندان12.5 درصد (2 رأی)
5زیاد0 درصد (0 رأی)

بازگشت به صفحه ی لیست نظر سنجی ها

اگر شما در نظرسنجی "آیا از وضعیت تأهلتون راضی هستید یا خیر؟" شرکت کنید چه تغییری تو نتایج اتفاق میفته؟

در ادامه نتیجه نظرسنجی با توجه به تمام احتمالات ممکن رأی شما، بررسی میشه.

دقت داشته باشید که با توجه به تعداد شرکت کنندگان نظرسنجی های سایت، هر یک نظر و رأی تاثیر قابل توجهی بر روی نتایج خواهد داشت.

خیلی زیاد => 50%

اگر به گزینه ی 1 یعنی گزینه ی خیلی زیاد رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 9 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 50 به 52.9 درصد افزایش خواهید داد.

زیاد => فعلا صفر درصد!

اگر به گزینه ی 2 یعنی گزینه ی زیاد رأی بدید اولین نفری خواهید بود که به این گزینه رأی داده و تعداد آراء این گزینه به عدد یک! خواهد رسید.

رأی شما درصد آرای این گزینه را از صفر به 5.8 درصد افزایش خواهد داد. یعنی یک رأی شما به این گزینه معادل 5.8 درصد است!

تقریبا => 18.7%

اگر به گزینه ی 3 یعنی گزینه ی تقریبا رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 4 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 18.7 به 23.5 درصد افزایش خواهید داد.

نه چندان => 12.5%

اگر به گزینه ی 4 یعنی گزینه ی نه چندان رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 3 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 12.5 به 17.6 درصد افزایش خواهید داد.

اصلا => 18.7%

اگر به گزینه ی 5 یعنی گزینه ی اصلا رأی بدید تعداد آراء این گزینه به عدد 4 خواهد رسید و درصد آرای این گزینه را از 18.7 به 23.5 درصد افزایش خواهید داد.

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید