برخورد بد رئیس در محل کار

در زیر متن سوالی در رابطه با برخورد بد رئیس در محل کار و جواب هایی که تاکنون به این سوال داده شده را مشاهده می کنید.

این صفحه بصورت روزانه توسط بازدیدکنندگان مختلفی مشاهده شده و نظرات و پاسخ های شما ممکن است به بسیاری از افرادی که با چنین سوالی مواجه اند، کمک کند.

سلام.

من در یک آموزشگاه کار می کنم.

چند روز قبل رئیس من که ایشون هم خانم هستند و دو سه سال از من بزرگتره (40 سالمه) به دلیل اینکه فرمی رو که باید به ایشون تحویل می دادم، به زعم ایشون دیر شده بود، تماس گرفتند و با من دعوا کردند و با صدای بلند داد کشیدند و کلماتی مثل بی خیال و بی مسئولیت رو بکار بردند.

با توجه با اینکه در محیط کاری ما هیچ وقت اینگونه برخوردها نمی شود و من هم تا حالا برام پیش نیومده بود خیلی ناراحت شدم.

البته ایشون سال قبل هم با یکی از همکاران این برخورد رو داشتند و خودشون هم تعریف کردند که وقتی عصبانی می شوند اینطور داد و بیداد می کنند و یک مورد را هم تعریف کردند با حالتی که انگار افتخار است و یعنی من اینجوری ام.

من بعد از اون سریع کار رو انجام دادم و تحویل دادم و در محل کار هم به روی خودم نیاوردم و ایشان هم معمولی برخورد کردند اما از ان روز حس خیلی بدی دارم که به خودش اجازه داده با من اینطور رفتار کنه. از خودم می پرسم اگر یکی دیگه از همکاران هم بود همین برخورد را می کرد؟ و اینکه از یک طرف با خودم می گم بهتره اصلا به روی خودم نیارم و سال دیگه هم به قسمت دیگه ای برم و اینطوری وانمود کنم که اصلا رفتار شما برای من حائز اهمیت نبوده و از طرف دیگه می گم باید از خودم دفاع کنم و به ایشون بگم که رفتارش اشتباه بوده.

خیلی حس حقارت دارم از اون روز.

پاسخ ها


شما هم میتوانید بدون نیاز به ثبت نام، با مشارکت در این بحث و با به اشتراک گذاشتن نظرات و تجربیاتتان در حل مشکلات و پاسخ دهی به سوالات دیگران سهیم باشید:

مهمان عزیز، خوش آمدید
( ثبت نام ورود )
استخدام پرسش سوال