علاقه به زنانه پوشی پسران و مردان

در زیر متن سوالی در رابطه با علاقه به زنانه پوشی پسران و مردان و جواب هایی که تاکنون به این سوال داده شده را مشاهده می کنید.

این صفحه بصورت روزانه توسط بازدیدکنندگان مختلفی مشاهده شده و نظرات و پاسخ های شما ممکن است به بسیاری از افرادی که با چنین سوالی مواجه اند، کمک کند.

با سلام به همراهان عزیز هم سوالی.

در روزهای گذشته یکی از کاربران در زمینه مساله میل به زنانه پوشی یا مبدل پوشی سوال و درخواست مشاوره ای رو در سایت ثبت کردند که ما هم در حد توان خود سعی کردیم ایشون رو کمک کنیم.

اما با توجه به اهمیت موضوع و پیچیدگی مساله علاقه مند بودیم که خلاصه ای از مساله رو اینجا مطرح کنیم و نظرات شما عزیزان رو هم بپرسیم.

نظرات شما هر چند کوتاه و غیر تخصصی ممکنه به ایشون کمک کند.

تیم هم سوالی نظرات خود را بصورت خصوصی برای ایشان ارسال کرده اما علاقه مندیم در پاسخگویی ها بیشتر از نظرات شما هم استفاده کنیم.

اطلاعات غیر محرمانه سوال (با اجازه فرد منتشر شده):

 • جنسیت: پسر
 • سن: 20 تا 25 سال
 • شغل: دانشجو
 • وضعیت تحصیلی: موفق
 • اولین تجربه زنانه پوشی: 4 یا 5 سالگی با پوشیدن لباس خواهر
 • محل سکونت: خوایگاه عمومی پسرانه و دور از خانواده
 • افراد مطلع از زنانه پوشی: هیچکس
 • فیزیک: کاااااملا مردانه
 • خود ارضائی: بله، از زمان بلوغ
 • تجربه جنسی در هر شکلی: هرگز
 • وضعیت مذهبی: معتقد و بسیار چهارچوب مند.
 • مراجعه به دکتر: هرگز (گفته شده که توان مالی اینکارو ندارن)
 • تجربه رابطه عاطفه با جنس مخالف: هرگز
 • گرایش جنسی: به جنس مخالف زیاد و به جنس موافق خیر (همجنسگرا نیستند)
 • اعتیاد: به دخانیت خیر ولی به مطالعه مطالب در زمینه زنانه پوشی و تغییر جنسیت بله
 • مشکلات خانوادگی: رابطه بد با برادر و رابطه خوب با خواهر ها
 • ناراضایتی از جنسیت: بله و ترجیح به دختر بودن
 • رفتار: کاملا مردانه بگونه ایکه هیچکس حتی تصور هم نمیکنه ایشون چنین امیالی داره.
 • ترجیح جنسی: ترجیح به زن بودن حتی در موقعیت های مربوط به رابطه جنسی
 • ترجیح به عروس شدن (نه داماد شدن).
 • اگر در خانه شخصی خودم زندگی کنم، همیشه لباس های زنانه خواهم پوشید و از آن لذت میبرم.
 • تجربه پوشیدن لباس های زیر زنانه در خارج از منزل.
 • استرسی هستم.
 • بسیار حساس و زودرنج.
 • به زنان و اندام های زنانه علاقه مندم ولی دوست داشتم این اندام ها رو خودم میداشتم.
 • علاقه مند به تغییر جنسیت ولی بدلایل شرایط اصلا امکانش وجود نداره.

بخشی از پاسخ ما به ایشان که امکان انتشار عمومی آن وجود دارد

 1. شما ابتدا لازمه که با خودتون خلوت کنید و ببینید دقیقا مشکلتون چی هست. یعنی مثلا آیا از جنسیت خودتون ناراضی هستید یا از میلتون به زنانه پوشی؟ تا وقتی اصل مشکل مشخص نباشه، طبیعیه که قابل حل نیست.
 2. از نظر ما، شما مشکل بزرگی ندارید هر چند که از نظر عرفی احساسات شما خیلی استثنائی و کم تعداد باشه و برای عده ای تعجب برانگیز باشه.
 3. مساله شما زنانه پوشی نیست. امروز مثلا دامن، پوشش مربوط به دختران هست ولی شاید هزار سال دیگه پسرها دامن بپوشند. در حقیقت دامن پوشیدن یا نپوشیدن ارتباطی به جنسیت آدم نداره. با توجه به توضیحاتی که داده اید علاقه شما به نوع خاصی از لباس ناشی از علاقه به داشتن جنسیت خاصی هست. پس به زنانه پوشیتان بعنوان نشونه ای از علاقه به داشتن جنسیت دیگه نگاه کنید. شما مردی هستید که اگر امکان انتخاب داشتید ترجیح میدادید خانم باشید. این خیلی مشکل خاصی نیست که بخاطرش اینقد ناراحت باشید. پس به خودتون فشار نیارید و با خودتون مهربون و دوست باشید.
 4. برحسب اینکه مشکل واقعی خودتون رو چی میدونید باید به پزشک مراجعه کنید. مثلا اگر نگران ازدواج آیندتون هستید به پزشک مراجعه کنید و ازشون بخواهید که بررسی کنن آیا اینکار به مصلحت شما هست یا خیر. پزشک با انجام آزمایش هایی مربوط به هورمون های مردانه و زنانه شما، و سایر آزمایشات اطلاعات دقیقی از وضعیت شما بدست خواهد آورد و نظرات علمی تر و مستند تری برای شما خواهد داشت.
 5. میل به زنانه پوشی ممکن است از این نظر برای شما بعنوان یک معضل دیده شود که در جامعه و عرف یک نگاه تحقیرآمیز نسبت به زنان وجود دارد. به بیان دیگه، اگر دختری موهاش رو مردونه کوتاه کنه و لباس مردونه بپوشه کسی بهش نمیگه دچار اختلال هستی اما اگر پسری همینکارو بکنه عرف نمیپذیره چون لازم نیست شما فمنیست باشی تا به این اعتقاد داشته باشی که تو دیدگاه همه (چه خودآگاه و چه ناخودآگاه) مردها برتر از زنان هستن و اگر مردی لباس زنونه بپوشه خودش رو تحقیر کرده.
 6. مبدل پوشی یا زنانه پوشی درمانی دارویی خاصی نداره و اگر هم داشته باشه ممکنه مضرات دیگه ای داشته باشه پس بهتره با توجه به اینکه تا الان این حس برای شما مشکل بزرگی ایجاد نکرده، بسمت دارو درمانی نرید.
 7. با توجه به چهارچوب هایی که شما داشته اید و رعایت کرده اید، این میل شما مشکل خاصی برای شما در زندگی ایجاد نکرده است و به انحراف خاصی منجر نشده. شما کوچکترین فعل جنسی ای با هیچکدوم از دو جنس نداشتید در حالیکه امروز افرادی در سنین کمتر از شما هم آلوده به بسیاری از مسائل هستند. پس شما کارنامه موفق و قابل قبولی داشتید و لازمه که از این جهت از خودتون متشکر باشید.
 8. صرف اینکه شما به لباس پوشیدن جنسیت دیگری علاقه مند هستید نه قانونا نه شرعا نه خلافی مرتکب شدید و نه به خودتون یا دیگری صدمه ای زدید. اصولا میل به خلاف یا حتی نیت برای انجام کار خلاف، نه شرعا نه قانونا هیچ اشکالی نداره.
 9. اینکه شما در منزل شخصی یا در حالتی که کسی متوجه نمیشه لباس زنانه بپوشید نه قانونا نه شرعا اشکالی ندارد و تا زمانیکه علنا اینکارو نکنید براتون مشکلی ایجاد نمیکنه و خب شما هم که هرگز علنی چنین کاری نکرده و نمیکنید.
 10. خود ارضایی بعنوان یک مشکل شایع در بین جوون ها وجود داره و ارتباطی به بحث زنانه پوشی شما نداره و میتونید بسادگی ترکش کنید. برای این منظور پاسخ به سوال مربوط به آموزش ترک خود ارضایی را مشاهده کنید.

پاسخ به سوالات کاربران

 1. نمیدونم منظورتون از لباس مشترک چیه ولی خب مثلا پیرهن های مردونه که خانم ها هم میپوشن لباس زنونه به حساب نمیاد.
 2. خیر لزومی بر همجنسگرا بودن نیست، البته میتونه خیلی موارد این طور باشه. به هر حال افرادی هستند که صرفا دوست دارند لباس زنانه بر تن کنند و اتفاقا مرد باشند و یک دسته جدا هستند. ضمنا همجنسگرای مرد کسی هست که خودش را مرد میدونه نه اینکه بخواهد زن باشد و برای این موارد تفاوت قائل بشین
 3. دوستان به مراجعه به پزشک اشاره کرده اند اما چه دکتری باید بروم؟در مورد درمان این موارد چه آزمایشات یا دکترهایی باید رفت؟
 4. شرایط اجتماعی مهم هستند و من آدمی نیستم که موقعیت اجتماعیم را با بیرون رفتن با لباس هایی که جنبه دخترانه دارند به خطر بیندازم.
 5. فکر نکنم 4 یا 5 سالگی منبع بحث باشه اما به هر حال هر کسی بخش های اندکی از کار های کودکی را به خاطر می آورد و میتوان با در نظر گرفتن فضایی که اتفاق افتاده یا شخصیت های موجود در آن خاطره تخمینی از سن را داشت، مثلا ممکنه شما به خاطر اینکه خاطره ای از مدرسه دارین و فلان دوستتون توی اون خاطره هست بفهمین قبل از کلاس سوم بوده چون بعدش دیگه دوستتون اون شهر نبوده، یا موارد مشابه .و من هم فضای موجود برام تخمین دقیقی را حاصل میکنه اما اگر حتی اون را بازی کودکانه فرض کنیم این ادعا که زمانی که به خاطر دارم این علاقه مندی وجود داشت را نمیتوانم منکر شوم. به هر حال بعضی اتفاقات و خاطرات به دلایلی انقدر مهم هستند که فراموش نشوند...
 6. بله شده که خودشون رو همسر مرد خاصی از افراد آشنا تصور کنند و علاقه مند باشن با ایشون ازدواج کنند.

پاسخ ها


شما هم میتوانید بدون نیاز به ثبت نام، با مشارکت در این بحث و با به اشتراک گذاشتن نظرات و تجربیاتتان در حل مشکلات و پاسخ دهی به سوالات دیگران سهیم باشید:

سولماز ویرایش
cnjypwsdrf ویرایش
}
موقتا امکان ورود یا ثبت نام در سایت وجود ندارد.