مشکل با همسر در دوران عقد و نامزدی

در زیر متن سوالی در رابطه با مشکل با همسر در دوران عقد و نامزدی و جواب هایی که تاکنون به این سوال داده شده را مشاهده می کنید.

این صفحه بصورت روزانه توسط بازدیدکنندگان مختلفی مشاهده شده و نظرات و پاسخ های شما ممکن است به بسیاری از افرادی که با چنین سوالی مواجه اند، کمک کند.

سلام من دختری ۱۹ ساله ام وشوهرم ۲۷ ساله ۱ساله نامزدیم میخوایم چند روز دیگه عروسی کنیم اما من شک دارم به عشق شوهرم فک میکنم منو دوس نداره چون همیشه خانوادشو به من ترجیح میده و به من اهمیت نمیده ناراحتم میکنه ولی اصلا معذرت خواهی نمیکنه تو این یکسال یکبارم واسم چیزی نخریده وپولم نداده اصلا حرف عاشقونه نمیزنه حتی اگه خونوادش به من بی احترامی کنن طرف اونا رو میگیره واسه من وقت نمیذاره ولی واسه خانوادش همیشه وقت داره اگه من تا صبحم گریه کنم مهم نیس واسش میخوابه اما من خیلی دوسش دارم هرچی بخواد فراهم میکنم نامزدم ولی به اصرار شوهرم باهاش رابطه جنسی کامل دارم اما خیلی مشکل داریم لطفا کمکم کنین نمدونم این زندگی فایده داره یا نه؟

پاسخ ها


شما هم میتوانید بدون نیاز به ثبت نام، با مشارکت در این بحث و با به اشتراک گذاشتن نظرات و تجربیاتتان در حل مشکلات و پاسخ دهی به سوالات دیگران سهیم باشید:

مهمان عزیز، خوش آمدید
( ثبت نام ورود )
استخدام پرسش سوال