چرا مردم تو واقعیت و فضای مجازی متفاوت هستن

در زیر متن سوالی در رابطه با چرا مردم تو واقعیت و فضای مجازی متفاوت هستن و جواب هایی که تاکنون به این سوال داده شده را مشاهده می کنید.

این صفحه بصورت روزانه توسط بازدیدکنندگان مختلفی مشاهده شده و نظرات و پاسخ های شما ممکن است به بسیاری از افرادی که با چنین سوالی مواجه اند، کمک کند.

سلام.

شاید یکم سوالم مسخره باشه ولی لطف کنید جواب بدید. من خیلی ها رو دیدم که توی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی چنان خودشون رو میگیرن و انقدر سرد جواب میدن و یا مثلا تو اینستاگرام با اینکه میشناسنت فالوت نمیکنن آدم فکر میکنه اینا کین خدایا! ولی تو واقعیت که میبینیشون چنان خوش و بشی میکنن که نگو و نپرس! انقدر با این مردم خون گرم رفتار میکنن و هی عزیزم عزیزم. بنظرتون چرا اینجوریه؟

یه سوال دیگم اینکه چرا مردم توی فضای مجازی خیلی عاقل و دانا به نظر میرسن ولی تو واقعیت برعکسه؟ مثلا طرف توی اینستاگرام بحث فلسفی میکنه توی واقعیت تا جایی که ما میشناسیم به پسربازی معروفه و میره پشت در و دیوار یواشکی که خانوادش نفهمن زنگ میزنه به دوست پسرش و شارژ میگیره! کلا من چند روز این آدم رو دیدم. ندیدم مطالعه ای چیزی بکنه. البته این موضوع مربوط به چند سال پیشه!

پاسخ ها


شما هم میتوانید بدون نیاز به ثبت نام، با مشارکت در این بحث و با به اشتراک گذاشتن نظرات و تجربیاتتان در حل مشکلات و پاسخ دهی به سوالات دیگران سهیم باشید:

مهمان عزیز، خوش آمدید
( ثبت نام ورود )
استخدام پرسش سوال