لیست کامل مطالب سایت
چت آنلاین

استخدام و همکاری اینترنتی و غیرحضوری

استخدام یا همکاری؟

کلمه استخدام در هم سوالی از روی ناچاری و بواسطه اینکه این کلمه در زبان فارسی و در میان مردم رایج است استفاده می شود وگرنه هم سوالی با همه مخاطبان خود همکاری می کند نه اینکه آنها را استخدام کند.

استخدام کردن به معنای در خدمت گرفتن کسی، اصلا هدف هیچیک از آگهی های هم سوالی نیست.

ما به دنبال همکاری با متقاضیان همکاری هستیم و بدلیل اینکه اینکار در فرهنگ زبانی ما، با کلمه استخدام بیشتر معنا می شود، اجبارا از کلمه استخدام و آگهی استخدام و استخدام اینترنتی و ... استفاده می کنیم.

اینترنتی و غیر حضوری

همکاری هم سوالی با متقاضیان در غالب موارد بصورت اینترنتی و غیر حضوری خواهد بود و بهمین علت محل زندگی شما تاثیری در استخدام و همکاری شما ندارد.

به بیان دیگه همکاری با هم سوالی بصورت دورکاری بوده و شما بصورت کار در منزل فعالیت می کنید.

هم سوالی

هم سوالی یک وب سایت آموزشی - مشاوره ای است که برای پیشبرد اهداف خود در زمینه های متنوع و در زمان های مختلف نیاز به همکاری با مخاطبان خود با توانائی و مهارت های گوناگون دارد.

اگر شما به همکاری با هم سوالی علاقه مندید می توانید در زمینه هایی که در این صفحه معرفی شده و یا زمینه های دیگری که خودتان پیشنهاد می دهید، با هم سوالی همکاری کنید.

آگهی استخدام

هم سوالی بطور دوره ای آگهی های استخدام مختلفی منتشر می کند که به مرور زمان تغییر شکل و تعداد می دهند.

در فاز فعلی هم سوالی که فاز چهارم توسعه ی آن است، بیشترین نیاز هم سوالی به افرادیست که از جهات زیر به هم سوالی کمک کنند:

آگهی استخدام نویسنده سایت

نویسندگی در هم سوالی قواعد و قوانین خاص خود را دارد بگونه ایکه شاید شخصی که تصور می کند نویسنده متبحریست از پس آن بر نیاید و بالعکس کسیکه حتی یک مقاله هم تا کنون ننوشته بتواند به بهترین شکل از پس آن در آمده و یکی از بهترین نویسندگان هم سوالی شود.

اگر مایلید با شرایط همکاری با هم سوالی بعنوان نویسنده سایت آگاه شوید حتما صفحه آگهی استخدام نویسنده اینترنتی و غیر حضوری سایت را ببینید.

آگهی استخدام مترجم اینترنتی

اگر یکی از زبده ترین مترجمان ایران هستید، هم سوالی به شخصی با چنین حدی از تبحر نیاز ندارد.

و اگر نمیدانید که مترجم آنلاین گوگل یک شوخی گریه دار با هنر ترجمه هست و روی کمک آن برای ترجمه متون حسابی باز کرده اید، شما هم مترجم مورد نیاز هم سوالی نیستید.

هم سوالی به مترجمانی نیاز دارید که همانند یک نویسنده سایت عمل کنند با این تفاوت که مراجع مطالعاتی آنها، بجای وب سایت های فارسی زبان، وب سایت هایی به زبان های دیگر باشد.

اگر مایلید با شرایط همکاری با هم سوالی بعنوان مترجم اینترنتی آگاه شوید حتما صفحه آگهی استخدام مترجم اینترنتی و غیر حضوری را مشاهده کنید.

همکاری با مشاوران

افرادیکه علاقه مندند بعنوان مشاور و همکار پاسخگوی سوال در هم سوالی فعالیت کنند می توانند با مطالعه شرایط و مزایای این همکاری در صفحه آگهی جذب مشاور و همکار پاسخگو سوال به تیم مشاوران هم سوالی بپیوندند.

آگهی استخدام خبرنگار و گزارشگر اینترنتی

این آگهی هم اکنون در صفحه آگهی استخدام خبرنگار و گزارشگر اینترنتی آمده است اما در حال حاضر استخدامی با این عنوان نداریم.

استخدام و همکاری های بیشتر

ما از دریافت پیشنهادات همکاری مخاطبان هم سوالی همیشه استقبال می کنیم.

به صفحه پیشنهاد همکاری برید و طبق توضیحاتی که داده شده، پیشنهاد خودتان را با ادمین سایت در میان بگذارید.

لطفا یک گزینه را انتخاب کنید